+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 119
    Nie zarejestrowany
    Guest

wieśniactwo

nie schódłam

Nie zarejestrowany
    Guest

a ja chudnę

stosuje dietę od ponad tygodnia i juz 4 kg. mniej!!! jednak działa

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta

musze się pochwalić schudłam 11 kg .
    a po skończonej diecie przybrałam 19kg.
    Polecam dla ludzi którzy się chcą odchudzić tylko na chwile na jakąś impreze )
    POZDRAWIAM:*

Nie zarejestrowany
    Guest

mkiji

zaczynam mam nadzieje ze mi sie uda

Nie zarejestrowany
    Guest

bialka

po 50 dniach schudlam 200g za to zapielam za male spodnie ale po 60

Nie zarejestrowany
    Guest

bialka

ciag dalszy.....po 60 dniach 3kilo mniej zwaze sie 24 lutego tak postanowilam napisze jakie efekty....czuje ze chudne ,jem do syta glownie kurczak gotowany z warzywami ,wlasciwie co dziennie gotuje calego i dziele na 3 dni ,rybe tez gotuje no na malym ogniu z warzywami i na trzy dni dziele,gotowane mieso karkowka np.z warzywami i na 3 dni...1kg Na 3 dni dlatego zeby nie gotowac co dzien przychodze do domu a jedzenie juz czeka wtedy nie jem nic innego!!!jeszcze jajka,ser zolty,tunczyk z puszki i szprotki z puszki tez,Omijam weglowodany szerokim lukiem....0 makaronu ,ryzu;ziemniakow i owocow jesli juz to tylko do poludnia chleb ciemny i tylko do poludnia no i 0 slodyczy!!!!!bywa ze zgrzesze......ale tylko okazyjnie PIERWSZY RAZ CHUDNE!!!!!BYLAM JUZ NA chyba WSZYSTKICH DIETACH chyba czasem dieta musi nam podpasowac Przyznam ze gdyby nie te spodnie ktore zapielam po 50 dniach nie wytrwalabym juz chcialam zrezygnowac jak zeszlam z wagi Na diecie jestem od STYCZNIA ale caly grudzien juz bylam na bialkach tylko nie co dziennie bo jakos juz nie wierzylam ze cos moze mi pomoc

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

to jest dobra dieta czy nie?? bo ja wlasnie chce ja zaczac tylko pod wieczor jeszcze dodac jajecznice z 5 jajek i z tego odrzucam 2,3 zółtka

Nie zarejestrowany
    Guest

xD

jestem meżczyzną mam 182 i waze 95 kg chodze na silownie biore jakies tam suplementy.. ta dieta bedzie dobra dla mnie jak jeszcze dorzuce te jajka??

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta białkowa

nie wiem jak powinien wyglądac jadłospis w tej diecie,gdyz w innym materiale czytałam,ze sniadanie jest bardzej tresciwe i zalecano picie ziołowych herbatek.

Nie zarejestrowany
    Guest

Fantazja.

Podziwiam fantazję osoby, która podała taki bajkowy jadłospis.
    Dieta z zastosowaniem białek zaleca jedzenie samych białek z fazą przemienną białka + warzywa(niektóre). Tylko tak można schudnąć. Powyższy przykład pozwala zdrowo i smacznie zjeść ale nie schudnąć, chyba że będzie obowiązywać jakieś 5lat. Pozdrawiam.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości