+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Temat: Słodzik zamiast cukru - czy to bezpieczne

Nie zarejestrowany
    Guest

szkodliwy cukier??

Co za ignorant to pisał, jeśli cukier szkodzi to jedynie cukrzykom i ludziom otyłym. Mózg autora tego artykułu pewnie odżywia się błonnikiem ale normalnym ludziom cukier jest niezbędny a cukrzycę powodują ciałka ketonowe które z węglowodanami nie maja nic wspólnego.

Nie zarejestrowany
    Guest

szczury

Evermore-szczury dostały raka jelita ale tylko dlatego ze" tuczono" je słodzikiem przez 2 lata w ilościach w przeliczeniu na człowieka=90*0,5l napojów słodzonych /dzień.

3. BALON ŻOŁĄDKOWY. IMPLANTACJA, czyli jak zakłada się balon żołądkowy? OPERACJE BARIATRYCZNE dla OTYŁYCH: wskazania i przeciwwskazania [WYWIAD z prof. Wiesławem Tarnowskim] ZESPÓŁ METABOLICZNY: leczenie. Jak walczyć z zespołem X? Balon żołądkowy: leczenie otyłości poprzez założenie balonu do żołądka
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Pragnę zauważyć, że również cukier powinien być wzięty pod uwagę jako rzecz nie do końca naturalna. Przecież w papierowym opakowaniu nie dostajemy buraka, tylko białe drobne kryształki, które są efektem obróbki nie wiadomo, jakiego rodzaju.

Od razu zaznaczam, że nie znam się na produkcji cukru, ale jego biały kolor i kształt jest podejrzany.

Nie zarejestrowany
    Guest
    "Mogą być stosowane przez cukrzyków, osoby dbające o linie i... piękny uśmiech, gdyż słodziki, w przeciwieństwie do cukru, nie działają próchnicotwórczo" TO JA WOLE JUŻ MIEĆ PRUCHNICE. ASPARTAM POWODUJE RAKA JELITA .ARTYKUŁ SPONSOROWANY PRZEZ PRODUCENTOW RAKOTWÓRCZYCH SLODZIKÓW

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Pragnę zauważyć, że również cukier powinien być wzięty pod uwagę jako rzecz nie do końca naturalna. Przecież w papierowym opakowaniu nie dostajemy buraka, tylko białe drobne kryształki, które są efektem obróbki nie wiadomo, jakiego rodzaju.

Od razu zaznaczam, że nie znam się na produkcji cukru, ale jego biały kolor i kształt jest podejrzany.[/QUOTE]

Chciałabym zauważyć, że cukier jest robiony z buraków cukrowych, które są BIAŁE!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Sukraloza

to taki sam syf jak aspartam!!! jest bardzo niezdrowa i niebezpieczna

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Do słodzenia, jeżeli muszę stosuje miód, wynalazki omijam jak najdalej.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Szczecinek
    Nie mogę czytać takich rzeczy jak słodzik naturalny. Kto to wymyślił, nie ma takiego czegoś. Popieram wszystkich którzy są zwolennikami naturalnych ,prawdziwych produktów żywieniowych oraz zdrowy tryb życia.
    Jesteś tym co zjadasz przez całe swoje życie.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków

???

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    to taki sam syf jak aspartam!!! jest bardzo niezdrowa i niebezpieczna

A twierdzisz tak bo? Jakieś badania,raporty?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Drogie Panie, zostawcie słodziki. Ktoś już wspomniał tu o stevii i ja z ciekawości poszukałam jakiś materiałów dotyczących tego naturalnego słodzika. Oto link: http://www.portal.notoeko.pl/baza-wiedzy/eko-dieta/stevia-naturalny-slodzik.html

Myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie dla każdego i przy okazji zdrowe.

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-13 o 14:09

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości