+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
    Nie zarejestrowany
    Guest

odsysanie z piersi

Witam. Ile moze kosztowac liposukcja piersi. Jestem osoba otyłą waze 100KG przy 175cm. wzrostu mam 20lat i cycki wieksze niz nie jedna moja koleżanka. Widziałem i znam wielu ,,grubasow'' ale zaden z nich nie ma takich ,,cuckow'' jak ja. Sa wielkie i odstajace. Po wielu cwiczeniach chudne w wielu miejscach ale nie tam gdzie chce. Piersi jak byly tak sa dalej. Mozecie mi cos poradzic w tej sprawie???

Nie zarejestrowany
    Guest

dość cieprienia, trzeba cieszyć się życiem

wszystko poszło do przodu sa już nowe technologie, ja jestem po body tite -tzw liposukcja z falami radiwymi, miałam odessany brzuch i boczki, mogłam miec zabieg w miejscowym ale wybrałam w ogólnym bo jestem panikarą, bolało mnie tylko następnego dnia ale wzięłam ketonal i było ok, brzuch mam płaski i ujedrniony, super, bez cierpienia!Polecam wszystkim

Nie zarejestrowany
    Guest
    <p>Znajoma robiła ten zabieg slimlipo. Tylko, że ona pozbyła się w ten sposób drugiego podbródka. Lekarz doradził jej te metode, bo dodatkowo ujędrnia skórę, a nie ukrywajmy, że przy okolicach twarzy to dosyć ważne. Wygląda rewelacyjnie.</p>

Nie zarejestrowany
    Guest
    Fajne efekty daje miniabdominoplastyka. jest to wycięcie nadmiaru skóry i tłuszczu dołem brzucha. Sprawnosc po takim zabiegu jest od razu choć trochę boli kilka dni, znieczulenie miejscowe, szwy po 2 tyg. usuwamy albo rozpuszczalne. Wycięta skóa z rozstępami, zwiotczała. 6-7tys. koszt( u dr.Wiatroszaka) i efekt od razu właściwie, blizna w lini majtek (jak po cesarce- moze być w tym samym miejscu).

Nie zarejestrowany
    Guest
    To nic nie da. Trzeba dobrać odpowiednią dietę, ćwiczyć, po drugie trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Nie m diety cud. Jeśli wrócimy do starych nawyków żywieniowych to waga wróci. Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie, bez wysiłku, głodowania i wyrzekania się ulubionych potraw!
    Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!Ja już to zrobiłam a Ty?
    Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to!
    idealnafigura.com/gberes

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dziewczyny nie róbcie tego ja zrobiłam i żałuje jestem załamana nie mam nawet planów na przyszłośc nie róbcie tego cieszcie sie życiem

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kędzierzyn Koźle
    Jakoś tak wierzę w sport i zdrowe odżywianie się, ale czasami to nie pomaga.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    No właśnie są już nowe metody liposukcji. Moja koleżanka ma już to za sobą a ja się szykuję, żeby to zrobić zanim na dobre zrobi się ciepło. To będzie liposukcja infradźwiękami w Klinice Esteticmed w Bydgoszczy pod okiem dobrego specjalisty.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-03-14 o 10:00

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jestem za liposukcją ale standardową , nie żadnymi ultradzwiękami. sport sportem, dieta także ale w niektórych przypadkach nie pomaga. Jestem po zabiegu w Łodzi u dr Doroty Żukowskiej. I polecam tą klinkie. Fachowa opieka, dobre warunki a efekt po zabiegu wymarzony. Blizna dokładnie jak jest dobrze zrobiony zabieg da się ukryć, a brzuch wygląda w końcu dobrze

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie wiem czy taka liposukcja ultradżwiękami na trwałe poprawi wygląd. Sama zdecydowałam się rok temu na plastyke powłok brzusznych , także usunięto mi tkankę tłuszczową po ciązy no i brzuch znów jest napięty i płaski. Po porodzie i diecie pozostała paskudna luźna skóra. Nie dałam rady nic z tym zrobić kilka lat, ani dieta, ani masaże, ani kremy. Nic.Dziśiaj nie żałuję operacji, nie czuje się "sztuczna lalką" jak niektórzy nazywają osoby po operacjach.Doktor Żukowska jest mi dobrze znana sama także u niej byłam operowana z tym że w Białymstoku

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości