+ Odpowiedz na ten temat
Strona 63 z 63 PierwszyPierwszy ... 1353616263
Pokaż wyniki od 621 do 626 z 626
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Algodine
    Mieszka w
    Poznań
    Polecam suplementy, które zawierają wyciąg z brązowych alg. Są bogate w polifenole, które hamują działanie enzymów trawiennych tj. lipazy i alfa-amylazy. Dzięki temu tłuszcze i cukry wchłaniane są w mniejszym stopniu, a liczba przyjmowanych kalorii spada. Natomiast zawarty w nich jod, składnik hormonów tarczycy, stymuluje termogenezę, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej.

Nie zarejestrowany
    Guest
    odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

LUBIĘ FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Nie ma obecnie żadnych cudownych środkow na odchduzanie. Najłatwiej jest odchudzić się za pomocą:
    odpowiedniej diety
    oraz odpowiednich ćwiczeń

Warto jest również zmotywować się do tego aby całkowicie zmienić swój styl życia oraz żywienia się Inaczej może nas dotknąć efekt jojo.
    Świata nie da się zmienić, ale zawsze można zmienić siebie.

linda87
    Guest
    Cudownych może nie, bo cudów nie ma, ale są bardzo dobre Sama biorę Piperine max z naturalną piperyną i to całkiem inne odchudzanie. Trawienie się poprawiło, ja się super czuję, a waga łatwiej spada. Oczywiście dieta i ćwiczenia są bardzo ważne, ale czasami warto też się wesprzeć

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

U mnie tez efekt po zastosowaniu Slimunox mnie miło zaskoczył, liczyłam góra na 10 kilo, waha w 3 miesiace spadłą o 11,5 kilo

kodiakuf
    Guest
    Suplementy suplementami. Ale zdrowe odżywanie to podstawa! Wiele ostatnio się mówi o olejach. O tym że lepiej kupować kokosowy lub z pestek winogronu niż rzepakowy. Czy zdajecie sobie natomiast sprawę że nie każdy olej nadaje się do tego samego? Na tej stronie https://www.guiltfree.pl/blog/2017/01/29/najlepsze-zdrowe-tluszcze-do-smazenia-dlaczego-musisz-wiedziec-co-to-jest-punkt-dymienia-grafika/ macie wyszczególnione tłuszcze, które są zdrowe i należy ich używać. Macie też ładnie napisane jakie oleje maja jaką temperaturę dymienia, tak zwany punkt dymienia. Jest on bardzo ważny przy zdrowej diecie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-03-17 o 09:40

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 63 z 63 PierwszyPierwszy ... 1353616263

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości