+ Odpowiedz na ten temat
Strona 63 z 70 PierwszyPierwszy ... 13536162636465 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 695
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Algodine
    Mieszka w
    Poznań
    Polecam suplementy, które zawierają wyciąg z brązowych alg. Są bogate w polifenole, które hamują działanie enzymów trawiennych tj. lipazy i alfa-amylazy. Dzięki temu tłuszcze i cukry wchłaniane są w mniejszym stopniu, a liczba przyjmowanych kalorii spada. Natomiast zawarty w nich jod, składnik hormonów tarczycy, stymuluje termogenezę, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej.

Nie zarejestrowany
    Guest
    odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

LUBIĘ FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Nie ma obecnie żadnych cudownych środkow na odchduzanie. Najłatwiej jest odchudzić się za pomocą:
    odpowiedniej diety
    oraz odpowiednich ćwiczeń
    http://szczuplapannamloda.pl/samodys...w-odchudzaniu/
    Warto jest również zmotywować się do tego aby całkowicie zmienić swój styl życia oraz żywienia się Inaczej może nas dotknąć efekt jojo.
    Ostatnio edytowane przez zelazny ; 30-03-17 o 11:21
    Świata nie da się zmienić, ale zawsze można zmienić siebie.

linda87
    Guest
    Cudownych może nie, bo cudów nie ma, ale są bardzo dobre Sama biorę Piperine max z naturalną piperyną i to całkiem inne odchudzanie. Trawienie się poprawiło, ja się super czuję, a waga łatwiej spada. Oczywiście dieta i ćwiczenia są bardzo ważne, ale czasami warto też się wesprzeć

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

U mnie tez efekt po zastosowaniu Slimunox mnie miło zaskoczył, liczyłam góra na 10 kilo, waha w 3 miesiace spadłą o 11,5 kilo

kodiakuf
    Guest
    Suplementy suplementami. Ale zdrowe odżywanie to podstawa! Wiele ostatnio się mówi o olejach. O tym że lepiej kupować kokosowy lub z pestek winogronu niż rzepakowy. Czy zdajecie sobie natomiast sprawę że nie każdy olej nadaje się do tego samego? Na tej stronie https://www.guiltfree.pl/blog/2017/01/29/najlepsze-zdrowe-tluszcze-do-smazenia-dlaczego-musisz-wiedziec-co-to-jest-punkt-dymienia-grafika/ macie wyszczególnione tłuszcze, które są zdrowe i należy ich używać. Macie też ładnie napisane jakie oleje maja jaką temperaturę dymienia, tak zwany punkt dymienia. Jest on bardzo ważny przy zdrowej diecie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-03-17 o 09:40

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Mi, oprócz diety i ćwiczeń, pomaga amlan forte z agrestem indyjskim. Zamówiłam 2 opakowania tabletek na amlanforte.com i jestem dobrej myśli, bo jak do tej pory zrzuciłam już 5 kg. Oprócz tego, że chudnę to zauważyłam też, że moje włosy są w lepszej kondycji- to również zasługa amlanu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-03-17 o 09:09

Nie zarejestrowany
    Guest

Foreverslim

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak właśnie Foreverslim. Stoowałam te tabletki obok diety oraz ćwiczeń przez 3 miesiące. Efekt to 14 kg mniej na wadze.

Nie zarejestrowany
    Guest
    próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Slimcea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja dopiero ze slimcea zaczynam. Dzięki za opinie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 63 z 70 PierwszyPierwszy ... 13536162636465 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości