+ Odpowiedz na ten temat
Strona 64 z 64 PierwszyPierwszy ... 1454626364
Pokaż wyniki od 631 do 636 z 636
    Nie zarejestrowany
    Guest

Foreverslim

Już dawno nie czułam się tak dobrze jak teraz. Dzięki tabletką Foreverslim udało mi się zrzucić wszystkie zbędne kilogramy.Teraz dopiero czuję się zdrowo i lekko.

Marzenka 23
    Guest
    A co powiecie na Slimunox? Moja kuzynka stosuje od dwóch miesięcy i tak na nia patrząc to zrzuciła około 10 kilo. Chyba pójdę jej śladem

Nie zarejestrowany
    Guest

Foreverslim

Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

Nie zarejestrowany
    Guest
    wie ktoś może czy dostanę fitt spray? Kiedyś kupiłam za granicą, świetnie hamuje apetyt, nie chce się podżerać ale nie mogę go znaleźć

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak schudnąć

Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Foreverslim.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocłąw
    siemanko z tabletkami bywa różnie, ja przyjmuje suplement diety Slimmertime. Efekty fajne, składniki naturalne, do wakacji musi być ciało

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 64 z 64 PierwszyPierwszy ... 1454626364

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości