+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 167

Temat: Znacie jakieś dobre tabletki na odchudzanie?

Nie zarejestrowany
    Guest

Znacie jakieś dobre tabletki na odchudzanie?

znacie jakies dobre tabletki na odchudzanie lub cos podobnego ale dobrego? plisss pomozcie moze znadzie cos dobrego z gory dziekuje
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-06-13 o 16:49

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    chcesz tylko przyjmować tabletki czy może dodatkowo uwzględniasz dietę + ćwiczenia + tabletki?
    a to już daje spore efekty..

3. Bypass żołądkowy a odchudzanie. Na czym polega ta operacja bariatryczna? Czy z balonikiem żołądkowym łatwiej pokonać nadwagę? [HISTORIA PACJENTKI] ZESPÓŁ METABOLICZNY: leczenie. Jak walczyć z zespołem X? Skąd się bierze OTYŁOŚĆ i nadwaga?
    Nie zarejestrowany
    Guest

Mogę połączyć stosowanie tabletek z ćwiczeniami

witam
    nie no wlasnie nie wiem dokladnie jak najlepiej.Ale wlasnie jak nie ma zadnych tabletek wystarczajacych to moga byc razem z cwiczeniami.To prosze opisac lub podac mi cos na ten temat bede bardzo wdzieczna.Pozdrawiam :lol:
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-06-13 o 16:50

Dieta do klucz do szczupłej sylwetki

Musisz wiedzieć, że nie wymyślono (jeszcze ;-)) takiej tabletki, która pozwalałaby schudnąć i już.
    Aby zgubić zbędne kilogramy po pierwsze musisz ograniczyć jedzenie np. odpowiednia dieta a po drugie powinnaś pomyśleć o ćwiczeniach typu aerobik, basen (aqua-aerobik), czy siłownia.
    Tabletki o które się pytasz to jedynie "wspomagacze", które pozwalają lepiej znosić dietę, zahamować apetyt lub przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-06-13 o 16:51

Nie zarejestrowany
    Guest
    witam i dzieki za podpowiedz ale znasz moze wlasnie te tabletki jakie sa najlepsze mysle ze narazie to mi wystarczy.Pozdrawiam :lol:

Pani w aptece mi powiedziała że najlepsze są tabletki Mini mic ale nie wiem jak działają bo jeszcze ich nie kupiłam kosztują 31 zł za hyba 60 albo 80 sztuk

MINI MIX a nie MINI MIC

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Żadne tabletki nie zastąpią racjonalnej diety ani ćwiczeń! Mogą je tylko wspomóc. Uczestniczki naszej akcji zażywają - wg indywidualnych wskazań lekarza dla każdej z nich - preparaty firmy Pharma Nord.
    Bio-Błonnik absorbuje wodę i pęcznieje - dając uczucie sytości, poprawia perystaltykę jelit, ułatwia eliminację szkodliwych produktów przemiany materii.
    Bio-C.L.A. redukuje zapasy tłuszczu, osłabia zdolność wchłaniania tłuszczów przez komórki tłuszczowe, przyspiesza rozkładanie tłuszczów.
    Bio-Chrom reguluje stężenie cukru we krwi, niweluje uczucie głodu i napady apetytu na słodycze.
    Bio-Slim zawiera: L-karnitynę (nasila spalanie tłuszczów), chrom (zmniejsza apetyt na słodycze i przekąski), koenzym Q10 (pozwala lepiej wykorzystywać energię), kwas hydroksycytrynowy (zmniejsza tworzenie tłuszczów), błonnik (zmniejsza apetyt i poprawia krążenie).

Nie zarejestrowany
    Guest

Schudłem bez efektu jo-jo! :]

Oj mogę coś na ten temat powiedzieć. Moja obecna waga 70 kilogramów przy wzoście 172. Moja walka z nadwagą skończyła sie sukcesem i to pełnym to znaczy bez nawrotu otyłości. Tabletki to strata kasy i ja doskonale wiem co mówię. Schudłem 35 kg. A recepta żeby nie zanudzać to ruch i połowę żarcia zastapić warzywami i owocami. 6 dni w tygodniu truchtam sobie po 1 godz. W niedzielę odpoczynek.I tak od 10 lat. Na początku maszerowałem szybkim tępem a przebiegnięcie 10 metrów było wielkim problemem. W zeszłym roku ukończyłem maraton w czasie 4 godzin. Tabletki na nadciśnienie poszły w odstawkę oczywiście po konsultacji z lekarzem obecnie mam ciśnienie 125/ 72 a miałem 165/ 110. Pozdrawiam i życze powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-06-13 o 16:53

Nie zarejestrowany
    Guest

Zaburzony metabolizm? Mi pomogły ćwiczenia

siemanko !!! ja ważyłam jeszcze przed wakacjami 74 przy wzroście 1,78 i powiem ze najlepszą pora na zrzucenie kg. jest lato. dzieki spacerom, jezdzie na rowerze i ćwiczeniom straciłam ponad 10 kg. w póltora miesiąca i taka sama utrzymuje mi się do dnia dzisiejszego dzięki: niejedzeniu słodyczy i tłustych potraw , ziemniaków a także naormalnego chleba( jak juz coś to jadłam chleb razowy gdyż od niego wpgole sie nie tyje) jadłam bardzi o to bardzo dużo jabłek na wieczór i zaraz po jakiś kanapkach np. z pomidorem czy z ogórkiem i dużo chodziłam i ćwiczyłam sobie w domu przy muzyce , a do szkoły żadnego jedzenia nie brałam dopiero jak przyszłam to cos tam cmyrnełam ale bywało tak że nic w całym dniu nie jadłam tylko bez przerwy ćwiczyłam sobie w pokoju. moge tylko powiedziec że ludzi którrzy mają zaburzenia metabolizmu od urodzenia to nigdy nie będą chudzi jezlei stracą choć na chwilę wzrok z utrzymania prawidłowej masy ciała, dlatego też trzeba stosować jakaś diete ( ja nie stosuje bo mysle że zaraz przytyje -dlatego tez mam bulimię ponoć) bo o efekt jojo nie trudno naprawde. ćwiczyć i jeść dużo owoców !!!!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-06-13 o 16:54

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości