+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 174
    Nie zarejestrowany
    Guest

najpierw ok potem nie

ja ja pilam tez w takich ilosciach jak pisza i najpierw dzialala wyproznialam sie elegacko ale po kilku tygondiach picia mam teraz zaparcia i juz w ogole ona na mnei nei dziala

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

czerwona herbata + ŻP + ćwiczenia (około pół godzinki dziennie, wieczorkiem) i schudłam 8 kg w 3 miesiące przestałam ją pić na jakiś czas, przytyłam tyle, ile schudłam, ale zamierzam to powtórzyć ;D polecam pu erh + a6w i ćwiczenia rozciągające, chudnie się cudownie

Nie zarejestrowany
    Guest

:D

hej tyle się tu naczytałam waszych wypowiedzi,że postanowiłam spróbować
    tej waszej ferbatki-bo chce aby moje kilogramy troche spadly zanim wyjde w kostiumie kąpilowym...he,he

Nie zarejestrowany
    Guest

ktoś wie?

wiem ze czerwona herbata ,jak tez inne zawiera witaminę A, czy ktoś wie ile jej może być? dużo? mało? to dla mnie ważne bo nie mogę spożywać zbyt dużej ilości wit. A. a herbatę bardzo lubię dlatego to dla mnie ważne. jeśli ktoś wie to z góry dziękuje za informacje

Nie zarejestrowany
    Guest

liściasta

ja tez pije ta herbate z 7 lat, ale uwazam ze jestem juz od niej uzalezniona i nie moge sie uwolnic . Moze na poczatku schudłąm ,ale teraz organizm jest tak przyzwyczajony ze juz nie działa napewno odchudzająco .Kupuje tylko sypaną bo ma mocny smak natomiast te wszystkie w saszetkach to najgorszy gatunek chyba ,bo nie ma porównania smakowo z lisciastą. Wiele razy zastanawiałam sie nad jej właściwosciami zdrowotnymi bo jest wszędzie opisywana w samych superlatywach ,ale czy faktycznie tak jest to stawiam mały znak zapytania .

Nie zarejestrowany
    Guest

Zielona -czerwona

Ja mieszalam raz taka raz taka ale i mialam duzy wysilek w pracy i schudlam w coagu miesiaca szybciutenko ponad to mam tarczyce wiec bardzo ciezko mi zrzucic te zbedne i duze kg ale proponuje taka mieszanke

Nie zarejestrowany
    Guest

czerwony cud

dzięki czerwonej herbacie w ciągu 4 miesięcy straciłam prawie 10 kg których przy innych dietich nie mogłam się pozbyć i wcale nie potrzebowałam żadnych ćwiczeń ani wyżeczeń kulinarnych poprostu zmniejszył mi sie apetyt

Nie zarejestrowany
    Guest

a ja jestem zadowolona ;]

Piję 3 rodzaje herbatek, ale najbardziej lubie czerwoną Pu-erh z aromatem grejpfrutowym ;] Żadnych zaparć, boleści nie mam, w głowie też mi się nie kręci ;] Świetnie się po niej czuję i co do odchudzania...chudnę ale czy przez to, że ją piję to nie wiem Bo ćwicze sobie na twisterze i mam dietke 1000kcl

Nie zarejestrowany
    Guest

??

czy taką herbatkę mogą pić kobiety w ciązy lub karmiące?

Nie zarejestrowany
    Guest

nie

na opakowaniu pisze, ze nie jest zalecana dla kobiet w ciazy i karmiacych, ja zaczelam pic wczoraj i musze przyznac ze po pierwszej filizance tak bolaly mnie nie wiem chyba jajniki ze szok, ale teraz jest lepiej choc pobolewaja, nie wiem czy herbata jest przyczyna, ale nic nie przychodzi mi do glowy np. po zielonej czyje sie dobrze

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości