+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 173
    Nie zarejestrowany
    Guest

:):)

Ja pije na przemian raz czerwona a raz zielona herbate i czuje sie rewelacyjnie, mój brzuch zmniejszyl sie, nie oduczuwam ubocznych skutków. Wiadomo ze samo picie nie da super efektow, dieta i cwiczenia to podstawa odchudzania!!!!!!! A po za tym co jakis czas zmieniam marki herbat, bo kazada ma jakies troche inne wlasciwosci.

Nie zarejestrowany
    Guest

no nie wiem

Myślę, że marka ma nie wielkie znaczenie jeśli chodzi o właściwości tej samej herbaty czy to zielonej, czerwonej. Myślę, że jedynie mogą się różnić jakością, ze względu na sposób przechowywania herbaty, właściwości wydają się być takie same. Ja kupiłam czerwoną pu-erh liściasta jakiś czas temu , stała sobie w szafce. od dziś postanowiłam ją pić. zgodnie z opisem na stronkach ma działanie odchudzające no zobaczymy Plan początkowy to 4 kg , a potem kolejne 4. Czas 2-3 miesiące no zobaczymy

Nie zarejestrowany
    Guest

czerwona herbata

a ja ja sprobuje i zobaczymy efekty a moze sie okaze ze pomaga w zrzuceniu kilku kg.Pozdrwiam

Nie zarejestrowany
    Guest

czerwona herbata

uważam ze czerwona herbata jest dobra... jakiś czas temu piłam ja 3 razy dziennie i widziałam efekty... teraz czas na letnie odchudzanie z czerwona herbata... najlepsze efekty sa jak się ćwiczy

Nie zarejestrowany
    Guest

niezła w smaku

Witajcie,tez zaczelam pic ta herbatke,pije juz drugi dzien gdyz zaczelam sie odchudzac,mam nadzieje ze owe cudo mi pomoze,mam refluks nie wiem czy powinnam ale jak na razie czuje sie dobrze po niej,a moze to zaleta diety,chyba staram sie miescic w 1000 kaloriach,bo jem niewiele,np dzis dwa pulpety,kawa,pomidor i pol talerza rosolu,oczywiscie wyrabiam sie do 17,potem juz nic nie jem,pije herbatke i wode,czuje sie duzo lzej a mam do spalenia 10kg

Nie zarejestrowany
    Guest

prawdziwa czerwona

Jeżeli kupujecie czerwoną herbatę to tylko w prawdziwej herbaciarni, ponieważ ta ze sklepu nie jest zbyt dobra. Ja jestem koneserką herbat i wiem na ich temat bardzo dużo. Polecam ją pić do 5 razy dziennie, po posiłku.

Nie zarejestrowany
    Guest

hmm

ta herbata smierdzi xD

Nie zarejestrowany
    Guest

czerwona i zielona

Piję już długo czerwoną herbatę bo mi smakuje i pomaga w trawieniu, zielona jakoś mi nie smakuje. Czerwoną piję codziennie jedną "kosteczkę" parząc ją 3-4 razy, efekty są rewelacyjne, nie mam problemów z trawieniem.
    Ostatnio dowiedziałam się że powinno się pić również zieloną herbatę i postanowiłam się przemóc, kupiłam też "kosteczki" i piję od tygodnia, co się nie robi dla figury!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Schudłam

Witam.Czerwoną cherbatę zaczęłam pić pamiętam w listopadzie.ważyłam 58kg.-przy wzroście 160cmEfekt-do marca schudłam do 49kg.Diety nie stosowałam,tylko nie jadłam kolacji.Cherbatkę piłam 3-4 razy dziennie.Jak schudłam przestałam ja pić.I co się okazało?że nie mogę przytyć a jadłam ojoj spooooro.Badanie krwi wykazało praktyczny brak żelaza.Lekarz powiedział że to uboczny efekt cherbaty.Kiedy wyleczyłam się z anemi przytyłam do 52kg.Cherbata generalnie dobra ale radze uważać

Nie zarejestrowany
    Guest

czerwona i zielona

ja dzieki czerwonej nie mam problemow z trawieniem a zielona jest moczopedna i pozwala pozbyc sie toksyn i wody z organizmu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości