+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 917181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 200

Temat: Adrian Lukoszek: w ciągu roku schudłem 120 kg

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam panie Adrianie mam 17 lat i 170 cm wzrostu ważę 65 kg czuje się zle z tym jak wyglądam i jestem zmotywowany aby schudnąć. Pana pokazał że można sobie poradzić proszę o radę .

Nie zarejestrowany
    Guest
    to cudownie moc schudnac w takim tempie i bez efektu jojo,trzeba miec zamozapal duzo silnej woli.Ja zaczelam pic ten ocet,ale po trzech dniach musialam zrezygnowac bo mam wrzody dwunastnicy,osoby z wszelkimi dolegliwosciami zoladkowymi nie powinny pic octu jablkowego,Ale sama idea odchudzania jest pozytywna,ja mam 20 kilo nadwagi,ale nie moge schudnac.Moze sprobuje jeszcze raz,wiosna jest dobra na taka decyzje,ale trzeba jeszcze silnej woli.pozdrawiam wszystkich

3. OTYŁOŚĆ BRZUSZNA - musisz ją pokonać! Bypass żołądkowy a odchudzanie. Na czym polega ta operacja bariatryczna? Balon żołądkowy: leczenie otyłości poprzez założenie balonu do żołądka Historia ODCHUDZANIA z happy endem - Adrian Lukoszek: w ciągu roku schudłem 120 kg
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam. Ważę 95 kg chcę schudnąć i bez efektu jojo,stosowałam wiele diet ,ale nic nie pomaga proszę o kontakt na mój adres e-maila oto on klaudiaa1356@o2.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam Panie Adrjanie gratuluje osiagnietych wynikow w odchudzaniu !zwracam sie do pana bo mam juz dosyc swojego wygladu mam nadwage i jest mi z tym zle .Mam 164cm wzrostu i waze 88kg jestem po 3porodach i zostalo mi duzo po ciazy probowalam odchudzac sie na wlasna reke ale nie daje to efektu powraca efekt jojo jesli nawet udaje sie zgubic pare kilo to i tak wracaja ...prosze jesli to mozliwe o pomoc moj e-mail to tuptek029@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam Panie Adrianie. Serdecznie gratuluje osiągniętego rezultatu ) Ja mam 160 wzrostu i 71 kg wagi bardzo bym chciała zrzucic te zbedne kg, bardzo proszę o jakąs rade bez efektu jojo. Mój meil to viola85@buziaczek.pl. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam Pana serdecznieMam 29 lat i od 5 lat mam problemy z nad wago mierze 165cm i waze 107kg.Mam problemy z wysokim cholesterolem probowalam przeruznych diet ale na nic prosze o pomoc.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zapomnialam dodac mojego emaila....zosiasobisz@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam,mam pytanie jak Pan pije ten ocet w jakich proporcjach i może jakiś wskazówki jak zacząć odchudzanie bo ja tyle razy zaczynałam i kończyłam na niczym a mam problemy z krążeniem i wiem że muszę schudnąć..Bardzo proszę o odpowiedz na maila iza.wszeborowska@gmail.com POZDRAWIAM IZA

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam Pana serdecznieMam 48 lat i od 5 lat mam problemy z nad wago mierze 165cm i ważę 97kg. próbowałam prze różnych diet ale na nic proszę o pomoc.

Nie zarejestrowany
    Guest
    :roll: boże a ja myslałam, że to uczciwy czlowiek jak można się na ludziach pomylić - na czyjimś nieszczęściu swojego szczęścia się nie buduje - wcześniej czy później zemści się to na tej osobie!!!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 917181920 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości