+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 212
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam. Z wypiekami na twarzy oglądałam program w TVP z Pana udziałem.Chciałabym znowu w oczach mojego męża zobaczyć ten dawny błysk co kiedyś... Po porodzie przybrałam sporo na wadze i nie mogę tego zgubić. Proszę o pomoc. Mój adres mailowy: dancia-s@tlen.pl
    Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam!
    Moje gratulacje! Mam pytanie czy wyda Pan swoją książkę jak się Pan odchudzał? Bardzo proszę o odpowiedz na maila: justyna.bednarska@wp.pl.
    Pozdrawiam.
    Siostra Brata Dominika, który chce schudnąć. W końcu ;-)

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam Serdecznie Panie Adrianie ważę 105 kg bardzo bym chciała schudnąć próbuje jeść dużo warzyw i ograniczyć słodycze chcę się odmienić mam chłopaka chcę być atrakcyjna bardzo Pana podziwiam i Dumna z pana bo wiem ile to kosztuje wyrzeczeń bardzo proszę o kontakt mejl Olga6134@wp.pl 4168919 moje gg Jest Pan dla mnie Wzorem do Naśladowania z niecierpliwością czekam na mejla lub na jaka kol wiek odpowiedz

Nie zarejestrowany
    Guest
    Gratuluje i jak większość ludzi na tym forum prosze o pomoc. Odchudzam się prawie cały czas, ale efekty są różne ops: . Szukałam pana meila ale chyba nie ma. Podaje swój adres i proszę o wskazówki co do tego odchudzania, ile tego octu pan wypijał za każdym razem. Z góry dziękuje za pomoc. Meil: estera_s@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam serdecznie,kolejne próby i nic,waga stoi jak zaklęta,100kg.Mam 33lata,a czuję się jak wrak człowieka,jestem zmęczona ciągłym niepowodzeniem w walce z samą sobą.Mój mail gmagdapuck@interia.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Czytając pana artykuł bardzo się wzruszyłam, poleciały mi łezki. Jestem pod wielkim wrażeniem sukcesu odchudzania. Jestem dość okrogłą osobą i z kilogramami walczę odkąd tylko pamiętam. Znowu będę próbować.... Pozdrawiam pana i pańską rodzinę.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam! Panie Adrianie serdecznie gratuluje , sama mam spore problemy z wagą waże 105 kg ,walke już rozpoczełam we wrześniu ważyłam 110 kg .Jednak bardzo prosze o rade .Mam 42lata teraz poprostu odstawiłam słodycze i biale pieczywo ,.
    Pozdrawiam ! ewka511@vp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam serdecznie jest Pan naprawde wzorem do naśladowania sama mam problem z waga mam 19 lat i 173 a dotego straszna wage waze 96 kilo przez 1.5 roku nie moge schudnac a bym naprawde chciala. Po porodzie przybrałam sporo na wadze i nie mogę tego zgubić. Proszę o pomoc. Mój adres mailowy: beatka575@wp.pl Dziekuje bardzo

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam Pana na początku bardzo panu gratuluje takiego sukcesu. Jako kolejna osoba proszę o pomoc. Mam 19 lat 165 cm wzrostu i wagę 96 kg. Starałam się schudnąc ale nic nie działa. Proszę o jakieś wskazówki. Oto mój mail: izus_1991@hotmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest
    GRATULUJE PANU mi sie chyba nie uda schudnac tyle razy próbowałam waze 30 kilo wiecej niz powinnam a mam dopiero 24lat moim marzeniem jest być chudsza wszyscy w rodzinie sa chudzi pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości