+ Odpowiedz na ten temat
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 197 z 197
    Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne tabletki

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    czeeeeeeeeeesc

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Jak dla mnie nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie, jak właśnie Foreverslim.12 kg w 3 miesiące to dla mnie wielkie osiągnięcie

betka333
    Guest

chodniecie

Myślę, że warto zainwestować w Slim Herbal System. Mi się w każdym razie opłaciło. Już schudłam prawie 10 kilo i to bez większej restrykcyjnej diety. Odchudzanie nie kojarzy mi się już z traumą tak jak kiedyś. Spokojnie, powoli chudnę, lepiej się czuję, łatwiej mi zacząć dzień na takiej herbatce z żeń szeniem, ale też lepiej zasnąć bo na noc piję akurat herbatkę z melisą.

Marzena K2
    Guest
    U mnie zdecydowanie pomogło zastosowanie Foreverslim, Nie czyłam się głodna, jadłąm znacznie mniejsze porcje, po 3 miesiacach było 13 kilo mniej na wadze

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocłąw
    Ja zdecydwanie polecam ćwiczenia,ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia a jeśli chodzi o wsparcie od wewnątrz fajnym produktem jest np: Slimmertime. Hamuje apetyty i długo po nim czuje się nasycony. Także do lata będzie forma

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Ja też jestem z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslimu bardzo zadowolona, W końcu trafiłam na środke, który faktycznie pomógł mi pozbyć mi się nadwagi

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości