+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 715161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 176
    Nie zarejestrowany
    Guest
    ciotka mi mówiła o tabletkach slimcea ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ?
    że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze slimcea dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.

Marcelina G
    Guest
    Moim zdaniem warto zastosować jakiś suplement. Ja akurat stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na slimcea bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Slimcea.

Nie zarejestrowany
    Guest
    moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..
    Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Kates
    Mieszka w
    Poznań
    Mi osobiście bardzo pomaga woda, a do tego zdrowe odżywianie się. Wraz z czasem ciało zaczyna się adaptować i głód nie doskwiera praktycznie w ogóle polecam wypróbować

betka333
    Guest

chodniecie

Myślę, że warto zainwestować w Slim Herbal System. Mi się w każdym razie opłaciło. Już schudłam prawie 10 kilo i to bez większej restrykcyjnej diety. Odchudzanie nie kojarzy mi się już z traumą tak jak kiedyś. Spokojnie, powoli chudnę, lepiej się czuję, łatwiej mi zacząć dzień na takiej herbatce z żeń szeniem, ale też lepiej zasnąć bo na noc piję akurat herbatkę z melisą.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocłąw
    Ja zdecydwanie polecam ćwiczenia,ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia a jeśli chodzi o wsparcie od wewnątrz fajnym produktem jest np: Slimmertime. Hamuje apetyty i długo po nim czuje się nasycony. Także do lata będzie forma

Mieszka w
    Ciechocinek
    Polecam wam zamiast tabletek, w pierwszej kolejności pójść na siłownię i umówić się z trenerem na jakieś personalne ćwiczenia. Tabletkami można się wspomagać jednak nie nalezy nimi zastępować ćwiczeń czy diety

Mieszka w
    Poznan
    Jeżeli chodzi o oszukiwanie głodu to szklanka wody robi robote

Natasza Leg2
    Guest
    A może jakiś bloker wspomagający odchudzanie jak Foreverslim?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 715161718 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości