+ Odpowiedz na ten temat
Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 179 z 179
    Nie zarejestrowany
    Guest
    osobiście w pracy koleżanka poradziła mi spróbować Big-Active Slim Plus. U mnie ta herbata działa. Zauważam efekty picia ma grejpfrutowy smak. Do tego prowadzę aktywny tryb życia

Nielka
    Guest
    I po jakim czasie zauważyłaś efekty? Ja sobie dzisiaj własnie taką herbatkę kupiłam, postaram się pić trzy dziennie, bo wtedy podobno efekty sa najlepsze.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ODCHUDZANIE czyli 8 sposobów na oszukanie GŁODU

Link do artykułu - http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/...odu_37040.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-08-17 o 11:51

OE_Big-Active
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    osobiście w pracy koleżanka poradziła mi spróbować Big-Active Slim Plus. U mnie ta herbata działa. Zauważam efekty picia ma grejpfrutowy smak. Do tego prowadzę aktywny tryb życia
    Dziękuję za wzmiankę o naszej marce w pozytywnym kontekście dbania o zdrowie i piękną linię. Wspomniana Big-Active Slim Plus, oprócz redukcji apetytu, ogranicza wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań, na wszystkie z przyjemnością odpowiem.

Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active

OE_Big-Active
    Guest
    Cytat Napisał Nielka Zobacz post
    I po jakim czasie zauważyłaś efekty? Ja sobie dzisiaj własnie taką herbatkę kupiłam, postaram się pić trzy dziennie, bo wtedy podobno efekty sa najlepsze.
    Nielka, potwierdzam zasłyszaną opinię - najlepsze efekty działania herbat Big-Active uzyskasz, sięgając po nie zgodnie z zaleceniem 3 razy dziennie. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, chętnie pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,
    Online Ekspert Bi0g-Active

Nie zarejestrowany
    Guest

Dobre tabletki na odchudzanie

Moim zdaniem jednym z lepszych sposobów by zapanowac nad słodyczami w trakcie odchudzania jest zastosowanie Foreverslimu

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Mi akurat pomogły tabletki Foreverslim.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 8 kg .W sumie chciałam schudnąć 10 kg ale ztymi dwoma poradziłam sobie bez wspomagania Foreverslimem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

Nie zarejestrowany
    Guest

Foreverslim

Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości