+ Odpowiedz na ten temat
Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031
Pokaż wyniki od 301 do 308 z 308
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak skutecznie schudnąć

Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Foreverslim.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.

Olga26
    Guest
    Moim zdaniem nie ma lepszego sposoby na pozbycie się nadweagi jak zastosowanie Foreverslim. Ja dzięki tym tabletkom wreszcie pozbyłam się całej nadwagi

Nie zarejestrowany
    Guest

Mega odchudzanie

Ja również kończę kurację z Foreverslimem.Jednego co jestem pewna to że udało mi się zmienić swoje nawyki żywieniowe.Biegać również bardzo lubię więc sądzę że nadal będę to robiła może nie tak często jak teraz ale te dwa razy w tygodniu powinno wystarczyć.

Nie zarejestrowany
    Guest

Foreverslim

Ostatnią dietę jaką stosowałam rozwaliłam mi metabolizm na drobne.Teraz jem pięć mniejszych posiłków do tego biorę Foreverslim.I po niespełna misiącu już schudłam pięc kilogramów.Jestem optymistycznie nastawiona i tym razem mi się uda.

Nie zarejestrowany
    Guest

Slimunox

Ja jestem osobą której Slimunox pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Slimunox ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami.

Oliwia35
    Guest
    Jak dal mnie top nie ma róznie skutecznego i bezpiecznego w zastosowaniu sposobu, jak dodanie do diety Foreverslim. Ja stosując dietę 1300 kcal i 2 tabletkach Foreverslim dziennie przez 3 miesiące schuidłam 13 kilo

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Witam,chcę zrzucic zbędne kilogramy. Kolezanka poradzila mi,zeby miedzy posilkami jesc orzechy oraz migdaly. Co o tym sądzicie ? Czy to rzeczywiscie moze przyspieszyc chudnięcie?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-10-19 o 16:45

Sandra40
    Guest
    Mi bardzo podczas odchudzania pomogło zastosowanie Foreverslim, jestem przekonana, ze bez wsparcia tych tabletek, nie świętowałabym dzsiaj sukcesu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości