+ Odpowiedz na ten temat
Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 176 z 176
    Nie zarejestrowany
    Guest
    osobiście w pracy koleżanka poradziła mi spróbować Big-Active Slim Plus. U mnie ta herbata działa. Zauważam efekty picia ma grejpfrutowy smak. Do tego prowadzę aktywny tryb życia

Nielka
    Guest
    I po jakim czasie zauważyłaś efekty? Ja sobie dzisiaj własnie taką herbatkę kupiłam, postaram się pić trzy dziennie, bo wtedy podobno efekty sa najlepsze.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ODCHUDZANIE czyli 8 sposobów na oszukanie GŁODU

Link do artykułu - http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/...odu_37040.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-08-17 o 11:51

OE_Big-Active
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    osobiście w pracy koleżanka poradziła mi spróbować Big-Active Slim Plus. U mnie ta herbata działa. Zauważam efekty picia ma grejpfrutowy smak. Do tego prowadzę aktywny tryb życia
    Dziękuję za wzmiankę o naszej marce w pozytywnym kontekście dbania o zdrowie i piękną linię. Wspomniana Big-Active Slim Plus, oprócz redukcji apetytu, ogranicza wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań, na wszystkie z przyjemnością odpowiem.

Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active

OE_Big-Active
    Guest
    Cytat Napisał Nielka Zobacz post
    I po jakim czasie zauważyłaś efekty? Ja sobie dzisiaj własnie taką herbatkę kupiłam, postaram się pić trzy dziennie, bo wtedy podobno efekty sa najlepsze.
    Nielka, potwierdzam zasłyszaną opinię - najlepsze efekty działania herbat Big-Active uzyskasz, sięgając po nie zgodnie z zaleceniem 3 razy dziennie. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, chętnie pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,
    Online Ekspert Bi0g-Active

Nie zarejestrowany
    Guest

Dobre tabletki na odchudzanie

Moim zdaniem jednym z lepszych sposobów by zapanowac nad słodyczami w trakcie odchudzania jest zastosowanie Foreverslimu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości