+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55
    Nie zarejestrowany
    Guest
    ja mam 15 lat a mam juz roztepy na udach i celulit!!! waze 52 kilo i mam ciezka przemiana materii, narazie nie jestem gruba, ale mam grube uda, a wy narzekacie w wieku 22 lat!!!!!! to jest smieszne

Nie zarejestrowany
    Guest
    najlepsza dita na to by pozbyc sie celulitu - lub mu zapobiegac to dieta o wysokiej zawartosci protein i malej weglowodanow.
    do tego duzo wody, troche sportu (albo zwiekszenie aktywnosci fizycznej chocby to codziennych marszow) i pzrede wszystkim calkowite wyeliminowanie cukrow prostych (na grzeszek mozemy pozwolic sobie jedynie raz na dwa-trzy tygdonie poniewaz mniej szkod dla organizmu robi zgrzeszenie raz na jakis czas niz codziennei po troszeczku)
    ja mam 39 lat , 3 dzieci i jedynie leciutkie slady celulitu w okolicach posladkow - ktore wlasnie eliminuje cwiczeiem na steperze i masazem.
    powodzenia

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja ze swojej strony chcialabym polecić zabiegi mezoterapii za pomocą dermarollera - nie byłam na początku przekonana do tego ale już zauważam poprawę...

Nie zarejestrowany
    Guest
    dieta to nie wszystko... aczkolwiek na pewno nie zaszkodzi.... trzeba jeszcze zwalczyć już widoczny cellulit za pomocą zabiegów kosmetycznych, ja polecam mezoterapię igłową.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Dziewczyny a ja zastanawiam się nad tym, czy stosowanie diety paleolitycznej pomoże mi w walce z cellulitem. Dzieki tej diecie ( a już jakiś czas ją stosuję) udało mi się schudnąć. Chudnę powoli, ale systematycznie, a moja waga cały czas spada, nie staje w miejscu. Mam nadzieję, że dzieki temu, że wykluczyłam zupełnie produkty mączne - chleb, bułki, makarony kluski - i zaczęłam jeść dużo więcej warzy i owoców, mój problem z cellulitem zniknie. W typowych dietach antycell mówi się, że trzeba jeśc dużo produktów roślinnych, nie??? Będę obserwować, czy mój cellulit staje sie chociaż trochę mniej widoczny......

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    KATOWICE
    Podczas diety antycellulitowej polecam wspomaganie się suplementami. Od siebie mogę zaproponować DETOCELL. Jest to suplement diety przeznaczony dla kobiet mających problemy z cellulitem. Skład jaki został opracowany w Detocell wpływa na poprawę metabolizmu komórkowego skóry, prowadząc do redukcji cellulitu. Produkt naprawdę świetny.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Tabletki na cellulit - cellinea.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-09-14 o 11:30

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    A co powiecie na naszą dietę antycellulitową? http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/...esc_41188.html

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar marysia82
    Mieszka w
    gdańsk
    dieta na cellulit pomaga ale nie obejdzie się bez ćwiczeń i dbałości o skórę. Masaż też pomaga. Jednak odpowiednia dieta to już duży procent sukcesu
    W zdrowym ciele zdrowy duch

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Zabrze
    ćwiczenia i podstawa!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości