+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja postanowiłam zrezygnować ze słodyczy i z pieczywa, do tego pić codziennie przynajmniej dwa litry wody i mam nadzieję, że w porównaniu z fitnessem da to jakieś efekty

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    czesc

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Cytat Napisał darieanne Zobacz post
    Ja postanowiłam zrezygnować ze słodyczy i z pieczywa, do tego pić codziennie przynajmniej dwa litry wody i mam nadzieję, że w porównaniu z fitnessem da to jakieś efekty
    Na pewno, ja działam podobnie tylko że jem pieczywo Na pewno nie będę wywalać pieniędzy na suplementy, bo to już przetestowałam i nic nie dają. Niestety nie ma wyjścia i trzeba pilnować diety i ćwiczyć, nie da rady inaczej. Chociaż nie zawsze się chce...

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    A ja was czytam i codziennie sobie obiecuję - dziś wieczorem zacznę ćwiczyć...i tak codziennie.
    U mnie przy 170cm wzrostu 58kg, do wagi sprzed 2 ciąż wróciłam, ale pozostało brzuszysko, obwisły tyłek i celulitis - 31 lat na karku robi swoje...a tak mi się nie chce ćwiczyć... nie wiem jak się zmotywować.

Ogolnie zastanawiałam się nad jakimś zabiegiem na cellulit. Poczytałam sobie o poszczególnych i najbardziej przekonuje mnie obecnie karboksyterapia
    Czy może ktoś się na to zdecydował? http://ego-medspa.pl/karboksyterapia/
    Ostatnio edytowane przez telika ; 29-09-19 o 11:00

Nie zarejestrowany
    Guest
    No właśnie, dieta tu jest bardzo ważna. Np. słabe krążenie może sprawiać, że w organizmie zatrzymuje się woda i to powoduje cellulit. Ja pomagam sobie z krążeniem tabletkami maxi3vena i przy okazji zmniejsza mi się cellulit

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości