+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
    Nie zarejestrowany
    Guest

cellulit

Staram sie trzymać tych zasad już od dawna. Zdarza mi się zgrzeszyć, ale bardzo rzadko, a mimio to cellulitu przybywa

Nie zarejestrowany
    Guest

cellulit

Celulit z tego co slyszalam sa to toksyny ktore odkladane sa w naszym ciele wiec chyba zdrowa dieta mam tu na mysli ograniczenie tluszczow nasyconych typu smalec tluste miesa raczej nie wchodza w gre ale duzo warzyw owocow pomoga nam wydalic je z organizmu i zwykle masarze miejsc w ktorych on wystepuje.

Nie zarejestrowany
    Guest

cellulit

Prosze niech ktos napisze kto sie juz tego cholerstwa pozbyl,bo ja z tym walcze i wciaz nic,

Nie zarejestrowany
    Guest

cellulit

Niestety jesli cellulit mialy nasze babcie i mamy to...no ciezko sie go pozbyc a wrecz jest to raczej nie mozliwe poniewaz jest on uwarunkowany genetycznie. Sama stosuje diete od przeszlo trzech lat. Moze nie odmawiam sobie wszystkiego ale rowniez bardzo pilnuje tego co zjadam. Codziennie poswiecam duzo czasu na cwiczenia ruch. Niestety cellulit wciaz pozostaje niezmmienny...

Nie zarejestrowany
    Guest

Celuit

A ja powiem tak: jem normalnie od 18-18.30, potem już nic. Normalne obiadki i wszystko. Codziennie troche ruchu na rowerku i celuitu nie ma!!! bez wyrzeczeń, tylko po 18 pije wode, żeby nie być głodna. Teraz mam szczupłe i piękne nogi w kilka dni. Lubie jeździć na rowerze i sprzyja mi to na dobre. A po zimie miałam okropny celuit, fałdka na fałdce, wgniecenie na wgnieceniu, a teraz jest OK!!! polecam , jest naprawde fajnie/.

Nie zarejestrowany
    Guest

tez mi dieta

jakos normalnie sie tak zywie a ma zajeb... cellulit

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Dieta

Dokładnie tak? Zresztą sama dieta nie pomoże bez cwiczen. Niestety.

Nie zarejestrowany
    Guest

cellulit

Powiem tak mam 18 lat i mam mocny cellulit na nogach i udach i pośladkach Byłam z tym u dermatologa bo niby on jest od tego powiedziała mi ze jeżeli moja mama i babcia to miały to tego się nigdy nie pozbędę jedynie moge smarowac mascią zeby kolor się troche zbarwił z nogami przepisala mi maśc za 40 zł i nic

Nie zarejestrowany
    Guest

moja metoda

A ja mam ponad 180 cm wzrostu i 70 kilko wagi, jeszcze niedawno dochodziłam do 77-78 kilo i nic innego nie wymyślimy, jak kilka lekkich posiłków dziennie, żadnych mamusinych czy babcinych obiadków z gęstym sosem i zasmażanymi burakami, na ciasteczko, czy coś słodkiego pozwalam sobie raz w tygodniu. W pracy dyżurny chrupki chlebek, serek wiejski, sok warzywny. Na wiosnę tydzień na sokach albo głodówka i co najważniejsze systematyczny ruch, ja biegam. Na swoje nogi nie mogłam patrzeć. Zgrabne łydki, ale cóż jak dupsko i uda się rozłażą. Do tego mało biustu, dysproporcja straszna. Dieta, no cóż spadało kilka kilogramów, ale i reszta biustu też opadła. Od miesiąca biegam po 5-7 kilometrów 3-4 razy w tygodniu zamiennie 1,5 godz basenu, ale nie w brodziku tylko na torze. Przez ten miesiąc o dziwo w samym obwodzie ud zgubiłam po 4 cm. Dalej mam cellulit ale nóżki i pupa dużo zgrabniejsze.

Nie zarejestrowany
    Guest

pozbycie się celulitu

Drogie Panie po diecie kopenhaskiej celulit znika!!!!Juz po 5 dniu zgubilam wiekszosc pomaranczowej skorki.a nie pomagaly mi zadne kremy itp;] POLECAM bo dietka dostepna jest na wielu stronach interenetowych , jakkolwiek polecam ta zaostrzoną wersje

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości