+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
    Nie zarejestrowany
    Guest

cellulit

Jestem osobą szpupłą, nie odmawiającą sobie jedzenia, nie licze kalorii, niestety tak było do czesu kiedy w wieku 25 lat zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną - tabletki antykoncepcyjne. Mimo szczupłej sylwetki, jedzenia w miarę możliwości bez panikowania i liczenia kalorii DOSTAŁAM CELLULIT. Co się okazało ! mimo szczupłej sylwetki dostałam cellulit wodny powodowany zmianą hormonów w organizmie. jem nmiej, staram się ćwiczyć raz mniej raz więcej, wklepuję w siebie dobre preparaty antycellulitowe, piję zieloną herbatę odpowiedzialną za wypłukiwanie zbędnych toksyn z organizmu i przyśpieszanie spalania kalorii i NIc. CELLULIT JAK SIĘ POJAWIŁ TAK JEST !

Nie zarejestrowany
    Guest

cellulit

ja myślę że celullit to bardzo indywidualna sprawa.. ja mam 180cm wzrostu, ważę 55kg i też go troszke mam..Znam dziewczyny ktore sporo ważą a nie mają nic. Myślę jednak ze jesli sie zrzuci troche tłuszczyku z ud to na pewno będzie go mniej bo gdzie ma być Polecam masaże sciskanie klepanie i mur chiński rozbijają cellulit. Bardzo wazna dieta. Pierwsze dni to katorga a potem juz z górki

Nie zarejestrowany
    Guest

o miesie

"mieso zawiera duzo bialka ktore jest niezbedne.." blablabla .
    Duzo bialka jest w warzywach, a przy okazji nie ma w nich antybiotykow, sterydow (ktore wciska sie zwierzetom hodowlanym).
    poza tym, odkad nie jem miesa, cellulitis zniknal gdzies po drodze, nawet nie zauwazylam. nie cwicze, bo nie mam czasu. jem wiecej warzyw zamiast miesa. mam duzo energii i jestem zdrowa jak ryba.

Nie zarejestrowany
    Guest

sport

po uprawianiu regularnie sportu cel. znika. polecam bieganie bo wg mnie to ono pomaga. zawsze mialam na udach i na tylku, biegam i nie mam zadnych goleczkow na udach i tylku do tego mam mocniejsze miesnie i wiadomo, kondycja, zadne preparaty nie pomoga jesli bedziemy zatruwac nasz organizm i nie uprawiac sportu.
    taka prawda.

Nie zarejestrowany
    Guest

celuli mam

ja się zdrowo odrzywiam, tańcze, ćw na skakance, chodze na fitnes i basen, jeżdże rowrerem i celulit mam nadal. Dodajmy że mam 16lat

Nie zarejestrowany
    Guest

.

cellulit jest uwarunkowany hormonem zwanym estrogen, sprzyja on powstawaniu cellulitu, stąd mężczyźni nie cierpią na tą przypadłość niestety nie zależy od masy ciała ani od ilości od tkanki tłuszczowej... wydaje mi się, że dieta i sport nie zaszkodzi aczkolwiek warto skorzystać z zabiegów kosmetycznych np sauny próżniowej czy drenażu limfatycznego kosztowne ale efektywne

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta

Aby zlikwidować cellulit to :
    1) dieta!
    2) sport
    3)tzw.bicze wodne
    4) codzienny masaż gąbką
    uwierzcie mi , ze cellulit maja nawet najchudsze osoby , wiadomo ze ze wzrostem wagi sie powiększa prawda jest taka ze teraz strasznie trudno spotkac taka osobe ktora go nie ma )

Nie zarejestrowany
    Guest

Mój sposób na cellulit

Odkąd wkroczyłam w okres dojrzewania (około 8 lat temu), zaczęły się moje problemy z cellulitem. Miała go moja babcia, ma mama, więc i mnie nie ominęło. Ostatnio postanowiłam ostro wziąć się za siebie.

Od trzech tygodni ćwiczę na stepperze, chodzę na długie spacery. Wyelimnowałam z diety mięso, tłuste jedzenie, słodycze i ogólnie żywność wysokoprzetworzoną. Jem mnóstwo warzyw, owoców, pełnoziarniste pieczywo, kasze, otręby, jogurty naturalne, pjję zieloną herbatę, soki ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. Co drugi dzień stosuję peeling - naprzemiennie kawowy (fusy + żel pod prysznic) lub peeling firmy Lirene antycellulitowy (koszt ok. 11 zł).

Muszę przyznać, że efekty są i to jakie. Już teraz nie mam oporów przed włożeniem krótkich spodenek. Oczywiście do dawnego trybu życia nie mam zamiaru wracać Oprócz cellulitu zniknęło moje złe samopoczucie spowodowane nieodpowiednią dietą i brakiem ruchu.

Nie zarejestrowany
    Guest

cellulit

Mam 17 lat jestem szczupła i zauważyłam, że na udach mam lekki cellulit, jezeli sie dobrze przypatrzec to idzie go zauważyć, więc postanowiłam wziąć się za siebie, codziennie jeżdźę na rowerze ok10km. pije tylko wode mineralna niegazowaną, przede wszystkim dużo warzyw i owoców, ograniczam słodycze, nie uzywam soli, nie kapie się w gorącej wodzie tylko w letniej, a także podczas kapieli stosuję masaże, mam nadzieje, że to pomoże i za jakiś miesiąc cellulit całkiem znikni.

Nie zarejestrowany
    Guest

problem

Słuchajcie, mam 22 lata, ogromny cellulit, rozstępy i żylaki Do tego nadmiar żelaza co najprawdopodobniej oznacza problem z wątrobą. Ważę 56kg przy wzroście 169 cm. Ktoś mi może pomóc?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości