+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mówią że to nie choroba, ale niech z tym pożyją co niektórzy nawet rok. Dbanie tu o właściwy indeks glikemiczny to mało. Trzeba praktycznie zmienić prawie całe życie. Ruch, ćwieczenia, czy jakakolwiek działalność fizyczna jest tu bardzo wskazana [ oczywiście codzienna ] Bo jeśli siedzimy, mało ruchu to po prostu 'chodujemy cukrzycę'. Druga strona medalu to jej często nie kontrolowane 'skoki' nie wiadomo dla czego raptem może być bardzo dużo przy tym samym trybie życia. Aby to bezpiecznie wyrególować warto korzystać z CBD olejkonopny.pl.tl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-02-18 o 21:26

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Aby uniknąć powikłań od cukrzycy można kupić Diabetes Bildi, wychodzi drogo dlatego kupuję składniki tych tabletek i biorę czasami profilaktycznie.
    Skład Diabetes Bildi:
    tauryna, koenzym Q10, niacynamid (witamina B3), cynk, l- glicyna, kwas glutaminowy, l- cysteina, witamina B1, kwas pantotenowy (witamina B5), chrom i witamina D3.
    Witaminę B1 kupuję w wersji benfotiaminy u nas w aptekach pod nazwą Benfogamma. Profilaktycznie bierze się jedną tabletkę 50 mg na tydzień.
    Wszystkie składniki do dostania w sklepach dla sportowców.
    Cukrzyca niszczy układ krwionośny i nerwowy i tu jest najważniejsza sprawa nie dopuścić do stopy cukrzycowej.
    Biolevox Neuro ma dobry skład i biorę też profilaktycznie 1 tabl. na tydzień plus witamina C otoczkowana o długim uwalnianiu.
    Branie jakichkolwiek tabletek przy cukrzycy nie zwalnia z diety i wysiłku fizycznego.

kitka66
    Guest
    Słuchajcie a co sądzicie o stosowaniu nutridrinków ? Moja mama ma cukrzyce i ostatnio cierpi na permanentny brak aptetytu już nie wiem jak jej pomóc a wiadomo, że czekolady ( którą jadła by kilogramami jej nie podam ). Czytałam w necie na temat napojów Diben zywieniemaznaczenie.pl/dibeN. Jedna butelka dostarcza spoko ( bo aż 300 ) kalorii więc powinna dodawać energii i nie podbijać przy tym cukru. Co sądzicie ?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-02-18 o 19:39

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Wydaje mi się, że każdy, kto zmaga się z cukrzycą, czy stanem przedcukrzycowym (jak jest w moim przypadku) musi znaleźć najlepsze sposoby dla swojego indywidualnego przypadku. To co u jednych będzie złotym środkiem, dla innych może być trucizną. Mi pomaga dieta cukrzycowa, ale nie wszystkie produkty w niej są dla mnie wskazane (dodatkowo mam hashimoto z niedoczynnością tarczycy). Trochę to trwało zanim znalazłam produkty, które nie powodują u mnie skoków cukru. Wspieram się dodatkowo suplementami, np doppelherz.pl/produkty/diabetycy/, być może dzięki temu mogę czasem zrobić sobie odskok od diety. No i ruch, ruch pomaga mi obniżyć cukier. Zauważyłam, że po wieczornych ćwiczeniach mój poranny cukier jest idealny, a z tym miałam największy problem. Mam nadzieję, że uda mi się dzięki temu uniknąć cukrzycy, choć cała ta profilaktyka bywa męcząca.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-12-18 o 21:25

gertala
    Guest
    Cytat Napisał mamuszka Zobacz post
    Wydaje mi się, że każdy, kto zmaga się z cukrzycą, czy stanem przedcukrzycowym (jak jest w moim przypadku) musi znaleźć najlepsze sposoby dla swojego indywidualnego przypadku. To co u jednych będzie złotym środkiem, dla innych może być trucizną. Mi pomaga dieta cukrzycowa, ale nie wszystkie produkty w niej są dla mnie wskazane (dodatkowo mam hashimoto z niedoczynnością tarczycy). Trochę to trwało zanim znalazłam produkty, które nie powodują u mnie skoków cukru. Wspieram się dodatkowo suplementami, np doppelherz.pl/produkty/diabetycy/, być może dzięki temu mogę czasem zrobić sobie odskok od diety. No i ruch, ruch pomaga mi obniżyć cukier. Zauważyłam, że po wieczornych ćwiczeniach mój poranny cukier jest idealny, a z tym miałam największy problem. Mam nadzieję, że uda mi się dzięki temu uniknąć cukrzycy, choć cała ta profilaktyka bywa męcząca.
    który konkretnie doppelhertz bierzesz? są 2 wersje dla diabetyków, intersuje mnie ten z morwą, jestem ciekawa jak ona wpływa na obiżenie poziomu cukru we krwi, moja babcia ma często na czczo niestety wysoki, leki bierze ale ciężko u niej z dietą, lubi słodkie i sama kombinuje i podbiera, potrafi 3 łyżeczki cukru sbie do herbaty dodać

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał gertala Zobacz post
    który konkretnie doppelhertz bierzesz? są 2 wersje dla diabetyków, intersuje mnie ten z morwą, jestem ciekawa jak ona wpływa na obiżenie poziomu cukru we krwi, moja babcia ma często na czczo niestety wysoki, leki bierze ale ciężko u niej z dietą, lubi słodkie i sama kombinuje i podbiera, potrafi 3 łyżeczki cukru sbie do herbaty dodać
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	49343056_1950413661933431_3526918467917709312_n.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	78.8 KB
ID:	776 o ten, właśnie z morwą.

holaholy
    Guest
    A znacie Diben Drink? Moja siostra ma cukrzycę i często się nimi ratuje w razie awaryjnej sytuacji, kiedy nie może nic zjeść na mieście, a te nutridrinki sa od ręki dostępne w dozie i mają niski IG

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości