+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 96 z 96
    Efika
    Guest
    spokojnie te kwasy omega 3 od GSH Poland możesz kupić - to są dobre kwasy, ja widzę ze jest znaczna poprawa odkąd biorę. no i mają bardzo porządny skład!

felicja
    Guest
    kwasy dha są w ciąży niezbędne, niestety totalnie nie mam ochoty na ryby, od razu bierze mnie na mdłości :/ kwas foliowy i tak brałam więc zaczęłam folik mama z kwasem foliowym, dha i jeszcze jod

Nie zarejestrowany
    Guest

Rybom - mówię NIE!!

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Nikt nie ma wątpliwości,ze ryby są ważnym elementem dla naszego organizmu.To,że nie jadamy ich w wystarczającej ilości-jest w dużym stopniu "zasługą" minimalnej, a właściwie żadnej,reklamy wskazującej na korzyść stosowania ryb w codziennym menu.Sądzę,że media mogłyby stać się najkrótszą drogą do potencjalnego Kowalskiego, a szczególnie tego, który mieszka poza wielkimi aglomeracjami, np. na wsi.Ogladamy multum programów w TV, dlaczego by nie stworzyć czegoś w rodzaju "co podać na talerzu" ...
    Obejrzyj film "Ryby, czy filet" - szok, jak ryby są skażone toksynami, a hodowlane są po prostu trucizną.

bary
    Guest

ręce opadają....

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Obejrzyj film "Ryby, czy filet" - szok, jak ryby są skażone toksynami, a hodowlane są po prostu trucizną.
    Jeśli ryby morskie są trucizną, to wszystko inne jest trucizną do potęgi n+1.
    Człowieku, dowiedz się jak są hodowane zwierzęta na skalę przemysłową. Dowiedz się jak na skalę przemysłową są uprawiane warzywa.
    Dobra, szkoda prądu. Nieprzekonanego się nie przekona. Zapisz się do PiS. Tam potrzebują ludzi, którzy nie muszą myśleć.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ryby morskie i hodowlane

O rybach morskich nie można powiedzieć,że wszystkie są trucizną.Żaden program mnie do tego nie przekona zaś o rybach hodowlanych to odradzam>potentatem w Europie jest Norwegia.Nie kupujcie,nie spożywajcie żadnej ryby z "Czystych,zimnych wód Norweskich".Bywałem na farmach jako monter zbiorników,to co zobaczyłem to mnie przeraziło.Nie zdajecie sobie sprawy jakie chemikalia tam się ładuje by ryba była zdrowa.Czym jest karmiona tego nie wiem ale to jest zestaw chemicznych protein do szybkiego wzrostu.Dajcie sobie spokój z Norweskim łososiem i halibutem bo halibuta też hodują!Pozdrawiam smakoszy

Nie zarejestrowany
    Guest

koncerny farmaceutyczne

Koncerny farmaceutyczne zacierają ręce Ciekawe kto sponsoruje produkcję filmów o jedzeniu... Najlepiej żywić cię tabletkami to będziemy zdrowsi Omega w kapsułkach w otoczce z żelatyny z pewnością będzie lepsza niż naturalny olej... hehe. Głupi ten naród. Może za dużo fluoru jecie i wierzycie w to co mówią w TV i reklamach. Może trzeba zacząć myśleć samodzielnie...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości