+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 112
    malina951
    Guest
    witam was serdecznie. jeszcze jakiś czas temu borykałam sie z podobnymi problemami jak wy... byłam pewana ze nikt i nic nie chce mi pomóc. miałam jednak szczescie bo mimo ze tego nie dostrzegałam była przy mnie cały czas siostra. do dzis jestem jej wdzeieczna ze w momencie kiedy było juz na pradwde zle zaprowadziła mnie na psychoterapie do horyzontów w krakowie. Może przy was też jednak jest ktoś kogo nie dostrzegacie? Jedno jest pewne, warto skonsultować się ze specjalisą, to na prawde pomaga.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Tonaxinum Melatonina S
    Mieszka w
    Warszawa
    Polecam wizytę u psychiatry, do którego udajemy się, po wielu próbach radzenia sobie z depresją samemu. Gdy uświadamiamy sobie, ze sami nie potrafimy jej przezwyciężyć. Decyzja ta zależy, od tego w jaki sposób, zaburzenia wpływają na nasze codzienne funkcjonowanie.

LorenaLucia
    Guest
    oczywiście ,ze porada specjalisty zawsze , ale to zawsze pomaga . Przy moich nerwicach , też myślałam ,ze nikt nie chce mi pomóc ,ze nikogo nie obchodzę . Okazało się ,ze jednak obchodzę , moich rodziców, brata oraz męża z, którym nie umiałam dojść do porozumienia . na szczęście wszytsko dobrze się skończyło . Uczęszczam jeszcze na terapie , dokładnie drugi rok , na terapie indywidualną do Anny Górskiej z ct -psyche medical. Efekty widoczne już były po 3 miesiącach . Bardzo jej jestem za wszytsko wdzięczna . Za zrozumienie przede wsyztskim A także moim najbliższym

Patka
    Guest
    Tak, mogę powiedzieć, że Pani Ania potrafi zdziałać cuda...chodziłam z córką na terapię. Kompletnie nie potrafiłam poradzić sobie z nią i jej okresem dojrzewania...a dzięki tym spotkaniom...najpierw wspólnym, poźniej indywidualnym teraz jest na prawdę dobrze!

Nie zarejestrowany
    Guest

Nam dosc zycia

Ja tez

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak zyc z depresja

Kochani doradzcoe jak zlikwidowac depresje wciaga mnie na samo dno nie radze sobie z nia chce umrzec

Judy16
    Guest
    W dzisiejszych czasach nie powinniśmy bać się zwrócić po profesjonalną pomoc. Zawsze można skorzystać z psychologa online, mi na pewno to ułatwiło kontakt, zwłaszcza na początku terapii. Mogę poleciś Mateusza Dobosza z e-poradnia.com. Bardzo dobry specjalista, potrafi wytłumaczyć to co się z Tobą dzieje w danym momencie, a to ma bardzo duże znaczenie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Aż mi się przykro robi kiedy czytam, że ktoś faktycznie ciepi współczuje i mówie dasz radę najważniejsze to zacząć działać. Nawet wstań i wyprasuj koszule już lepiej! Brak działania prowadzi do deprechy :///

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak zyc z depresja

Depresja rozłozyla mnie na kolana podnasze sie zeby znowu upasc nie daję juz rady chce umrzec a zabic sie nie umiem taka jestem Żałosna do niczego

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    depresja pójdzie kiedy ktoś was pokocha

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości