+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58
    Nie zarejestrowany
    Guest

Czy pigułka jest bezpieczna?

Witam kiedy ostatnio byłam u swojego ginekologa poprosiłam o tabletki antykoncepcyjne lekarz bez żadnego badania mnie przepisał mi Harmonet i biore go już 3 miesiące na początku mialam mdłości i ból głowy ale z czasem przeszlo mam nadzieje że nic mi nie bedzie skoro nie wiem czy ta tabletka jest odpowiednia dla mojego organizmu.

Nie zarejestrowany
    Guest

Cilest

biore tabletki antykoncepcyjne od ponad roku,moj ginekolog zrobil mi najpierw wszystkie niezbedne badania i przepisal Cilest.Nie mialam zadnych objawow opisanych w ulotce,miesiaczki miewam regularnie co do minuty,zniknely rowniez bole z tym zwiazane. Naprawde polecam!

Nie zarejestrowany
    Guest

cilest - eh...

tak... cilest jest swietny, szkoda ze po zakonczeniu brania pigulek tak trudno jest zajsc w ciaze... ja wiem, ze kobieta ktora zaczyna brac pigulki o ciazy nie mysli, ale kiedy konczy je brac... ja cilest odradzam... czekam na chwile kiedy wreszcie zostane matka...

Nie zarejestrowany
    Guest

pigułka

Szkoda, że nikt nie wspomina o obniżeniu ochoty na seks (mogę kochać się, kiedy chcę, ale już tak nie chcę), plamach posłonecznych i innych niezbyt miłych konsekwencjach.

Nie zarejestrowany
    Guest

pigułki a seks

Brałam CILEST przez rok i prawie zapomniałam o całej zabawie, która miał miejsce w łóżku, mój organizm słabiej ragował na bodźce. Teraz stosuję YASMIN. Może jest droższy, ale za to nie osłabia ochoty na seks.

Nie zarejestrowany
    Guest

pigułka

czy w trakcie 7 dniowej przerwy w zazywaniu tabletek moge zajsc w ciaze?jakie jest prawdopodobienstwo?

Nie zarejestrowany
    Guest

pigulka

biore juz od kilku miesiecy pigulki Yasmin jestem z nich bardzo zadowolona nie mam zadnych nudnosci po nich ini boli glowy polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

hormonet

to niedobre tabletki mialam je przez 7 miesiecy i mialam okres dwa razy w miesiacu przez te 7 miesiecy a cilest to prawda zaczelam je brac i nie mam ochoty na sex wogole no i chyba je odstawie bo nie ma sesu a po drugie dzialaj strasznie na watrobe i uklad pokarmowy po zazyciu tabletki czuje sie tak jakbym zjadla slonia i moja przemiana materi umarla

Nie zarejestrowany
    Guest

antykoncepcja

Biore Yasmin od 2 mieciecy i jestem bardzo zadowolona. Moje poprzednie miesioczki byly bolesne, obfite i trwaly do 2 tyg. Mozecie sobie wyobrazic jak sie czulam a o anemi nie wspomne.Wszystkie objawy minely, a zadnych skutkow ubocznych nie mialam. Polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

Novynette

biore od 7 miesiecy i jestem zadowolona w 100000000000% nie sa uciazkiwe miesiaczka trwa 3-4 dni nei tak jak wczesniej 7-10 moge ja okreslic co do godziny czuje sie swietnie no i oczywiscie libido nie spadło
    polecam zwłaszcza młodszym dziewczyna

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości