+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57
    Balonikowa
    Guest
    Lekarze tak na ślepo wszystko przepisują... ja choruje przewlekle jak sama nie zasugeruje, to się nikt nie zapyta... a przecież leki też zachodzą w interakcje. Odstawiłam tabletki na rzecz antykoncepcji naturalnej, polecam komputer cyklu Cyclotest MyWay, natura wie co robi, jest owulacja i natura tak nas zaprogramowała,że tylko kilka dni jesteśmy płodne w miesiącu,więc po co od razu zmieniać całą gospodarkę hormonalną...

Mushka
    Guest
    Na słabych lekarzy trafiałaś, współczuję. Mój przede wszystkim wysłał na badania, a jak mi wyszła cukrzyca, to przepisał odpowiednio orlifique. Czuję się na nich bardzo dobrze.

tella
    Guest
    Tak, zgodzę się z Tobą, ja też mam dobrego ginekologa, zna się dobrze na hormonalnej antykoncepcji to i dobrze mi dobrał tabletki, biorę vines, one są niskodwkowe

Eryka
    Guest
    A ja mam pytanie o te orlifique. Możecie coś więcej napisać? Mam cukrzycę i jestem zainteresowana, robienie obliczeń mnie męczy..

Amore
    Guest
    Ja stosuje FemCap oraz ContrageL green, wolę się nie bawić w tabletki, szybko przesyłają z naturalna-plodnosc.pl Może i jakiś czas brałam ale brak mi pamięci do takich rzeczy i za słaby żołądek

Dona111
    Guest
    Ja tabletek brać nie mogę groziła mi zakrzepica. Przestawiłam się ostatecznie na Diafragmę Caya z żelem Caya jest skuteczna. Trzeba myśleć o zdrowiu, tabletki nie są dla każdego, a ginekolodzy przepisują na ślepo jakby to były cukierki a nie środki medyczne. Dobrze,że trafiłam na stronę naturalna-plodnosc.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

pigułka

Jest bezpieczna, ale nikt ci nie powie co robi z organizmem po wielu latach. Ja np miała bardzo duże problemy z płodnością po odstawieniu tabletek po 10 latach. Starania przeciągnęły sie do pół roku, tak więc po ciąży już do nich na pewno nie wrócę. Teraz zastanawiam sie nad diafragma caya. Siostra moja ją ma i sobie chwali

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości