+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71
    Migdał
    Guest
    Może to was zdziwi, ale u mnie zbyt mocno zacząłem walczyć o spadek wagi i powodem problemów z erekcją było przetrenowanie, nie mniej znam osobę, która też miała tego rodzaju problem, dodatkowo młyn w robocie i tam bez zastosowania IQman się nie obyło. Sam zresztą, gdyby zmniejszenie jednostek treningowych nic by nie dało to też bym sięgnął po te tabletki

Nie zarejestrowany
    Guest

Tabletki poprawiające erekcję

Ja tez stosowałem iqman ijestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem, Zgadzam się ze po zastosowaniu tych tabletek, nie ma się już problemów pod tym względem

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne

Słyszałem o iqman, pozwolę sobie napisać więcej, sam stosowałem iqman i uważam że jest to jeden z lepszych o ile nie najlepszy środek wspomagający i poprawiający erekcje jaki obecnie można kupic...

LUBIĘ FORUM
    Problemy z erekcją często są spowodowane stresem, brakiem wystarczającej ilości snu, złą dietą itd. Niestety, czasy mamy takie, że za szybko żyjemy a to odbija się negatywnie na naszym zdrowiu, również wywołując problemy z erekcją u panów.

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem erekcja

Ja też uważam, że iqman jest jednym z najlepszych środków poprawiających potencję, jaki jest dostępny na rynku. U mnie spisał się ku mojemy i zony zadowoleniu rewelacyjnie

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Moją erekcję dość konkretnie i na długo stres załatwił. Do tego stopnia, że w końcu zdecydowałem się na wizytę u lekarza, żeby mi jakiś lek przepisał. Brałem w tamtym okresie maxigrę go i bardzo ją sobie chwalę, bo erekcja po niej była solidna, a to tego pojawiała się już po kilkunastu minutach. A jak się stresy skończyły, to i erekcja wróciła

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Jeżeli zawiodłeś się na tego typu środkach to polecam ci zastosowanie tabletek IQMAN.Działają świetnie i na efekty nie długo trzeba czekać.Po paru tygodniach twoja kobieta będzie bardzo zadowolona.

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem erekcja

Mąż stosował iqman i tak jak początkowo uważałam to za fanaberię, tak teraz z efektów, które wymiernie odczuwam jestem jak najbardziej zadowolona

Nie zarejestrowany
    Guest

stosunek

maxon godzinę przed stosunkiem, tak mniej więcej i będzie wszystko tak jak trzeba

Lucjan 39
    Guest
    Ja też zdecydowałem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi sioę uzyskać.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości