+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Wiecie co mi się równeiż przez jakis czas wydawało,ze nie lubię seksu. Nie chciałam uprawiać seksu z męzem Jakoś tak mnie to nie kręciło. I nie kręciła mnie nie tylko perspektywa seksu z nim ale również perspektywa jakiegokolwiek seksu. Szukałam przyczyn i co się okazało:
    zmiana tabletek nic nie dała ( bo nie chciałam z nich zrezygnować)
    testowałam asequrelle i oprócz bólu głowy to niczego się nie dorobiłam niestety
    w końcu wybrałam się do lekarki. Powiedziałam jej o problemie i o tym,że rzutuje to na mój związek i ta doradziła mi tabletki na libido, w które trochę nie wierzyłam ale zaczęłam brać. I pomogły. Na pewno nie było to placebo ponieawż nie zadziałało to wczesniej przy asequrelli ale przy tym juz tak
    Tak wiec warto jest sobie pomóc!

Estema
    Guest
    No ok, ale nie napisałaś tutaj najważniejszego. Tego jakie tabletki brałaś. Bo jednak fajnie jakbyś innym powiedziała co było u Ciebie skuteczne.

Mieszka w
    Warszawa
    Ano tak! Libido therapy. Zwiększyły moja ochotę na bliskość z mężem.

Estema
    Guest
    Czy tabletki są na receptę?

Mieszka w
    Warszawa
    Nie, pani doktor nie przypisała mi żadnej recepty. Powiedziała, ze możńa je zamówić internetowo. Tak też zrobilam (nie będe tutja reklamowała żadnej strony, ale polecam szukać po prostu tam gdzie jest najtaniej bo w sieci zdarzają się jednak dobre promocje na tabletki, tak wieć porownaj sobie w kilku sklepach, warto jest również zajrzeć sobie na allegro). Brałam je przez 3 miesiące Na razie jestem w trakcie miesięcznej przerwy. I ochota na seks nadal jest tak więc nie zmalała.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Masz w sumie rację NIe ma kobiet oziębłych. Sa po prostu kobiety nierozbudzone. Wydaje mi się ze w wiekszości związków winą za brak ochoty na seks u kobiety jest po prostu rutyna. Jesli uprawia się seks cały czas tak samo to nic dziwnego, ze nie ma sie na niego ochoty Polecam
    wyjść z sypialni i wybrac się na kolację
    pojechać na wakacje w jakieś fajne miejsce
    ewentualnie wprowadzić do sypialni gadżety erotyczne
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-07-19 o 18:50

Zebra11
    Guest
    A nie stosuje ona antykoncepcji hormonalnej ? Wiesz ja mialam taki problem, nie wiedzialam co jest grane, a diabeł tkwi w szczegółach. Powiem Ci,że po odstawieniu na rzecz diafragmy caya ze sklepu naturalnej płodnosći z neta, poczułam że znów mam ochotę na seks, wrócił apetyt na męża

Nie zarejestrowany
    Guest

libido

A w jaki sposób się zabezpieczacie? Może powodem braku ochoty jest niewłaściwa antykoncepcja hormonalna, to głównie obniża libido, problemy moga również wynikać z chorób lub dolegliwości z hormonami tarczycy. Nie mniej jednak jak ci zależy na żonie to wspólnie znajdźcie rozwiązanie. Ja osobiście polecam dobrą anty a nie hormonalną w postaci diafragmy caya. Chroni, zabezpiecza no i nie truje organizmu, u mnie libido znowu jest ok!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości