+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48
    Nie zarejestrowany
    Guest

Super!

Dla mnie plastry są idealne. Przyklejam raz na tydzień i problem z głowy. Biorę Evrę. Nie taka droga, a w aptekach dbam o zdrowie są przecenione. Kupiłam u siebie w Poznaniu na św. Szczepana sporo taniej. ;]

Nie zarejestrowany
    Guest

promo

A czy to nie jest apteka dbam o zdorwie? Bo teraz mają promocję na pigułki i jest bardzo tanio

Nie zarejestrowany
    Guest

nie tylko plastry

hehe...a ja na doz.pl sobie zamawiam...czyli to samo, bo to ich apteki rzeczywiście najtaniej tabletki też

Nie zarejestrowany
    Guest

TJA, 65 akurat :)

sobie sprwadźcie na doz.pl, ponad dwie dychy taniej.

Nie zarejestrowany
    Guest

doz.pl

Próbowałam zamówic plastry na doz.pl ale bez recepty sie nie da,czy ktoś cos wie na ten temat?

Nie zarejestrowany
    Guest

a jak libido po zastosowanu pastrow

zastanawiam sie nad ta forma anty. mam taki pytanie jak to dziala na libido?

Nie zarejestrowany
    Guest

dla mnie numer 1

plastry sa swietne i ja place 37zl miesiecznie.w moim przypadku nie zadzialaly na libido.naprawde polecam

szczególna
    Guest

plastry

ja stosuję plastry lisvy, zawsze płacę ok 50zł za 3 szt. te są fajne bo po pierwsze przeźroczyste po drugie małe a po trzecie okrągłe.

szalona_andzia
    Guest
    Ja tez widzę same plusy plastrów. Brak skutków ubocznych i omijanie mojej chorej wątroby. Nie widzę dla siebie już innego rozwiązania jeśli chodzi o antykoncepcje, a używam chyba tych samych co Ty bo okrągłe to chyba są tylko Lisvy

ancymonka88
    Guest
    Pierwsze słyszę, że są okrągłe plastry! już mi proszę pisać jakie to!? Toż to zbawienie dla zawijających się rogów w przypadku kwadratowych plasterków. Jak tylko moje się skończą lecę do ginekologa po receptę na nowe plastry

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości