+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 104
    Nie zarejestrowany
    Guest

Tabletki

Jak dla mnie iqman jest środkiem nadzwyczaj skutecznym, w końcu środek, który zadziałał, w końcu takie który nie musze brać na godzine przed i patrzeć na zegarek....

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne

Masz całkowitą rację, IQman jest bardzo skuteczny, mi on pomógł. A co do erekcji, bo o to głównie mi chodziło, to uważam, że jest to bardzo skuteczny środek, mi w każdym razie pomógł.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar umcy
    Może to stres

Marcin K
    Guest
    U mnie problemem był stres. Gdy go wyeliminowałem, i do tego dodałem jeszcze IQman, to wszystko wróciło na właściwe tory

Nie zarejestrowany
    Guest

Iqman

Moim zdaniem IQman to obecnie najlepszy i najskuteczniejszy środek na poprawienie erekcji jaki teraz można kupić

Nie zarejestrowany
    Guest

Iqman

U mnie jak na razie IQman daje pozytywny efekt, już jest znacznie lepiej jak było a jeszcze ponad miesiąc do zakończenia ostatniego zakupionego opakowania

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem erekcja

Ja uzywam tabletek IQman i jestem zadowolony razem z moja zonka. Erekcja na maxa, dluzej moge i wiecej zgodnie z zasada ze duzy moze wiecej bo przy okazjii urosl mi jakies 2 cm. Moze to malo dla jednych ale dla mnie to mega wielkosc. Pozdrwiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Iqman

MI tez pomógł IQman. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolony z efektów jakie u mnie on przyniósł...

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem z potęcją

Stosowałem IQMAN i muszę powiedzieć że efekty przerosły moje oczekiwania.W sumie nie sądziłem że te tabletki aż tak szybko poradzą sobie z moim problemem.Dla mnie ważne jest to że te tabletki można dostać bez recepty.

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Suplementy po prostu kupuje się legalne, te dopuszczone do obrotu... proste. Sam stosowałem IQman i nie mam pod względem zdrowotnym żadnych problemów, a prawda taka, że jeżeli chodzi o poprawę skuteczności erekcji to tu nie można mu nic zarzucić...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości