+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 103
    Maxymilian
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    przed samym wtryskiem jakby cos sie stalo wszystko momentalnie odejdzie i nic czy to przecietny cukier 140
    Zawsze przed wytryskiem? Do tego czasu jest wszystko ok? Może warto odwiedzić lekarza? Mo że to po prostu stres? Ogólnie, w przypadku umiarkowanych problemów z erekcją, trzeba spojrzeć na swój tryb życia i zmienić to co jest złe. Oprócz tego co jesz, ważny jest też wysiłek fizyczny - znajdź to, co lubisz robić - basen, siłownia, bieganie, joga - możliwości jest mnóstwo. Do tego wszystkiego dorzuć dobry, kompleksowy suplement, który uzupełni braki składników wspomagających erekcję. Znanym, popularnym i skutecznym jest np. Permen King. Sam zrobiłem sobie serię 6-tygodniową i jestem mega zadowolony. Co najważniejsze - efekt się utrzymuje.

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Ja też stosowałem Iqman i jestem jak najbardziej zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. Obecnie nie mam już najmniejszych problemów z erekcją

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Słyszałem o iqman, pozwolę sobie napisać więcej, sam stosowałem iqman i uważam że jest to jeden z lepszych o ile nie najlepszy środek wspomagający i poprawiający erekcje jaki obecnie można kupic

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Masz rację, ważne że są już środki, które mogą pomóc w tego rodzaju problemach. W każdym razie sam byłem w podobnej sytuacji i IQMAN u mnie okazał się on bardzo skuteczny

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się właśnie na ten środek.Wcześniej próbowałem kilku innych i niestety rezultaty nie były dobre... teraz wszystko jest idealnie

Nie zarejestrowany
    Guest

Iqman

Ja też stosowałem Iqman i faktycznie pod względem poprawy erekcji to rewelacja. Seks znów jest mało że piękny, on jest w ogóle możliwy

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Jeżeli zawiodłeś się na tego typu środkach to polecam ci zastosowanie tabletek IQMAN.Działają świetnie i na efekty nie długo trzeba czekać.Po paru tygodniach twoja kobieta będzie bardzo zadowolona.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jak dla mnie nie ma lepszego środka na poprawę erekcji jak iqman, stosowałem prawioe rok temu i od tamtego czasu żadnych problemów

Bolo
    Guest
    Ja też miałem z tym preoblemy, nie mniej pomogło u mnie zastosowanie Iqman. Po 3 miesaićach nie ma śladu po tym, że erekcja była niepełna

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Ja też stosowałem Iqman i jak najbardziej jestem zadowolony z efektu, takich erekcji jak teraz i możliwości zadowolenia żony jak teraz to nie miałem nigdy...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości