+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 154

Temat: Jak osiągnąć orgazm?

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak osiągnąć orgazm?

mam 20 lat wspolzyje od prawie poltora roku i jeszcze nie mialam orgazmu!! chcialabym to zmienic ale nie wiem jak...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; Wczoraj o 16:53

Nie zarejestrowany
    Guest

Dla czego nie piszą o problemach facetów?!!!!

Ja jestem facetem i niewiem dla czego nie mogę dostać orgazmu-nieraz to trwa całą noc i nie mogę dojść,a stoi mi,kobieta jest szczęśliwa,ale ja sie załamuje!!!!Błagam was napiszcie coś o tym!!!!!!!!!!!!

3. Seks bez zobowiązań - wady i zalety Kobiecy wytrysk: poznaj ćwiczenia, które pomogą ci go osiągnąć Seks: jak przywrócić POŻĄDANIE w związku Seks pod prysznicem: jak się kochać w łazience
    Nie zarejestrowany
    Guest

odp dla krzysia

krzyś ... jak czytasz? "Mężczyźni rzadko skarżą się na brak orgazmu. Jeśli taki problem się pojawia, zwykle jest skutkiem poważnej choroby ogólnoustrojowej lub wad budowy narządów płciowych." moze i stoi ale niekoniecznie wszystko a nim jest ok...

Nie zarejestrowany
    Guest

zakochana

Hej od roku kocham się z swoim partnerem i jeszcze nigdy nie miałam orgazmu mam 16 lat. Pomocy dlaczego?on tak wszystko robi dobrze. Tylko leci mi śluz i czuje sie zmęczona i nic więcej.Pomocy dlaczego tak się dzieje? ostatnio zaczęło mi się podobać pieszcze go . odpiszcie chciałabym wiedzieć jakie macie zdanie

Nie zarejestrowany
    Guest

zakochana

Hej od roku kocham się z swoim partnerem i jeszcze nigdy nie miałam orgazmu mam 16 lat. Pomocy dlaczego?on tak wszystko robi dobrze. Tylko leci mi śluz i czuje sie zmęczona i nic więcej.Pomocy dlaczego tak się dzieje? ostatnio zaczęło mi się podobać pieszcze go . odpiszcie chciałabym wiedzieć jakie macie zdanie

Nie zarejestrowany
    Guest

orgazm hm

Ja miałam wczoraj pierwszy orgazm było cudownie. Najlepiej jak zastosujecie pozycje gdzie on jest pod Tobą i liże Cię w tych miejscach a Ty skurczysz mięśnie tam gdzie łechtaczka;P bosko! polecam;D aaa;D

Nie zarejestrowany
    Guest

mam problem....

Nie uprawiałam dotąd seksu choć w czerwcu mija mi 20 rok zycia. Ostatnio jednak chciałam spróbować. Niestety na rzadne sposoby się nie dało... nie wiem czy to moja pochwa jest za wąska ( jest bardzo wąska) czy penis mojego partnera jest za duży( większego do tej pory nie widziałam ale bez przesady... ). Co mamy zrobić?? Rozciagać się czy są może jakieś inne sposoby??

Nie zarejestrowany
    Guest

mam problem....

Nie uprawiałam dotąd seksu choć w czerwcu mija mi 20 rok zycia. Ostatnio jednak chciałam spróbować. Niestety na rzadne sposoby się nie dało... nie wiem czy to moja pochwa jest za wąska ( jest bardzo wąska) czy penis mojego partnera jest za duży( większego do tej pory nie widziałam ale bez przesady... ). Co mamy zrobić?? Rozciagać się czy są może jakieś inne sposoby??

Nie zarejestrowany
    Guest

do zakochana i do krzyska

Niestety ale pierwszy raz nie jest łatwy . Pochwa jest z miesni elastycznych które sie rozciagaja poporstu musisz to przezyc ... ale w pozniejszym czasie doznasz lepszych doznan niz ból zaufaj mi pozdrawiam

Drogi krzyśku nie jestem specjalistką ale myślę może to być również spowodowane (jesli oczywiscie tak bylo) brakiem wczesniejszej partnerki, lub okres czasu w którym brakowało tej bliskości. Przemyslcie z dziewczyną czy Tobie również potrzeba wiecej czasu przed seksem na przyjemny masarz lub inne zachcianki ... oboje powinniscie wyniesc z tego aktu zadowolenie

Nie zarejestrowany
    Guest

Orgazm

Seks jest piekny a orgazm jeszcze bardziej trzeba to przezyc zeby sie otym przekonać .polecam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości