+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 125

Widok mieszany

Nie zarejestrowany
    Guest

Staramy się o dziecko i nic!

mielismy dwie proby inseminacji niestety nic nie wyszlo ale nie tracimy nadziei

Nie zarejestrowany
    Guest

insemnacja

narazie przeszłam jedną inseminacje,zaszłam w ciąże ale niestety poroniłam ,ale w lutym podchodze do następnej mam nadzieję że teraz się uda. nie trace nadzieji i wszystkim życze którzy mają kłopoty żeby się udało

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

My jesteśmy w trakcie IVF i kto ma takie niskie ceny? w klinice prywatnej koszt zabiegu rzeczywiście 4,5tys a leki, a ciągłe wizyty i usg kontrolne, zastrzyki, badania krwi na HIV,HCV itp.? Dziewczyny jeżeli będzie poniżej 17 tys zł to będzie dobrze.

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

ja mam ślicznąś córeczę po 3 próbie ivf . koszt 9000,- ze wszystkim

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

jestem po pierwszej probie bylam w ciazy ale poronilam ale strasznie sie teraz boje zastrzykow

Nie zarejestrowany
    Guest

niedrozne jajowody

witam was dziewczyny.jestem tu nowa.czytam pokolei wasze artykuly i czasem az mi dreszcze przechodza.4 lata staram sie o dziecko.jestem drugi dzien po laparoskopii-diagnoza niestety niedroznosc jajowodow obydwuch zrosty.jestem strasznie zalamanapo tym gdy lekarz mi to powiedzial i ze szanse daje tylko IVF. mieszkam obecnie w Angli i skad moge wziasc taka ogromna sume.mam skonczone 25 lat,wiec szanse maleja a nie rosna.Czy ktoras z Was jest w podobnej sytuacji.czy ktorejs z was mimo obydwu zrostow udalo sie zajsc.czy jest chociasz iskierka szans na normalnie poczeta ciaze-prosze pomuzcie bo umre chyba

Nie zarejestrowany
    Guest

a jednak

witam serdecznie,ja również od 3 lat próbuje zajść w ciąże.Najpierw długo nie zdjagnozowana endometrioza i laparotomia, później HSG i wynik:jedna strona niedrożna, po drugiej kontrast przeszedł przez zrosty...zobaczymy co to dało?Chciałałm tylko napisać że u mojej siostry lekarze stwierdzili oba jajowody niedrożne a jednak teraz ma 3 wspaniałych pociech.nadzieja umiera ostatnia.

Nie zarejestrowany
    Guest

Niespodzianka

Witajcie! Wiecie co 4 lata staralismy się z mezem o dziecko i nic. Zaszłam raz przez in vitro i w 5 tyg. poroniłam. Wkońcu straciłam nadzieje i...postanowilismy adoptować dziecko. Nasza córcia adoptowana ma 3 latka ( jest u nas od roku) a ja teraz dowiedziałam się ze jestem w ciązy pozamacicznej. Boje sie poronienia. Straciłam nadzieje na swoje dziecko wiec normlanie kochalismy sie bez zabezpieczen a teraz gdy ja poszłam do całkiem nowej dobvrzepłatnej pracy zaszłam w ciąze. Z pewnoscia zostane zwolniona ale najwazniejsze jest dziecko! Na rozmowie pytalimi sie czy planuje w przyszłosci dziecko a ja ze nie i wogole opowiedziałam ze mam adoptowane dziecko bo nam z mezem nie wychodziło a tu taka niespodzianka

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

nispodzianka???

No to jeżeli masz ciążę pozamaciczną, to powinnaś leżeć w szpitalu, bo taka ciąża zagraża twojemu życiu, a na pewno nie będzie z niej dzieci!!! Coś mi się wydaje, ze jakies głupoty piszesz. Tym bardziej, ze jesli faktycznie jestes w ciazy (normalnej!) to pracodawca nie ma prawa cie zwolnic.

Nie zarejestrowany
    Guest

cena in vitro na Polnej w Poznaniu

Teresa: co do kosztów in vitro np.: na Polnej w Poznaniu ivf kosztuje 3800 zł + darowizna na rzecz fundacji 500z-ł a leki kupuje się w aptece akademickiej po naprawdę niskich cenach, zatem zabieg w całości z lekami kosztuje około 8000zł.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości