+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 126
    Nie zarejestrowany
    Guest
    jeśli odstawiamy tabletki antykoncepcyjne to czy powinniśmy od razu się starać czy dać sobie czas na uregulowanie wszystkiego? np. 3 miesiące jeszcze zabezpieczać się w postaci prezerwatywy i w tym czasie łykać kwas foliowy, czy łykać kwas razem z tabletkami antykoncepcyjnymi?

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Wchłanianie kwasu foliowego w trakcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych jest upośledzone. Suplementację więc trzeba jeszcze kontynuować po zakończeniu ich przyjmowania - najlepiej przez 3 miesiące. Tak jak piszesz, w czasie tym możecie zabezpieczać się np. prezerwatywą. Powinniście odczekać pewien czas, aż Twój organizm sam wróci do naturalnego rytmu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-02-15 o 11:54

Nie zarejestrowany
    Guest
    dzięki wielkie za odpowiedź bardzo przydatna informacja

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Polecam się na przyszłość. Pisz jeśli masz jeszcze jakieś pytania na temat przygotowań do ciąży. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-02-15 o 11:54

Strofka
    Guest
    Ja przyjmuję suplement z kwasem foliowym już jakiś czas i moje wyniki się poprawiły jeśli chodzi o ilość kwasu foliowego w organizmie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-14 o 11:59

Banned
    Mieszka w
    gda
    Od paru lat borykałam się z problemem zajścia w ciążę z moim partnerem. Mogę Ci polecić dobrą klinikę, która leczy takie przypadki, zobacz tutaj: http://www.invimed.pl/p/16,badanie-nasienia
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-10-15 o 09:04

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    warszawa
    Czasem mam wrażenie, ze tylko Ci co nie chca dziecka to szybko je maja :/

Nie zarejestrowany
    Guest

re

Polecam ten artykuł chcemybycrodzicami.pl/dlaczego-nie-moge-zajsc-w-ciaze-w-jaki-sposob-wspomagac-staranie-sie-o-dziecko/, bardzo wiele cennych rad tam znalazłam. Zresztą tam jest więcej ciekawych informacji dla starających się o maleństwo
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-04-18 o 22:23

ilka31
    Guest
    Wydaje mi się że przede wszystkim warto byłoby się udać do ginekologa. Skoro pojawia się problem z zajściem w ciąże to teraz wypadałoby go jeszcze zlokalizować. Sporo kobiet ostatnimi czasy ma z tym problem jak tak słucham koleżanek, czy czytam w internecie. Jeżeli mieszkasz w Koninie lub okolicach to mogę polecić Ci swojego ginekologa - Dr. Kubiaka. Od 16 roku życia do niego chodze i nie mam uwag

Nathanieli
    Guest
    miałam bardzo podobną sytuację- po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych kwas foliowy w moim organizmie był w dolnej granicy normy a też chcięliśmy starać się o dzieciaka.. mój ginekolog poradził mi suplementację mama dha premium+, bo własnie ona ma bardzo dużo kwasu foliowego a przy tym dodatkowo ma dha i wit d3 i magnez. Teraz jestem w 5 mc i wyniki mam bardzo dobre. Myślę, że warto sięgnąć po suplementację, w moim przypadku sie ona sprawdziła.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości