+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 126
    Nie zarejestrowany
    Guest

mama

witamja zaszlam w ciaze 3 razy podczas miesiaczki.

Nie zarejestrowany
    Guest

ja

mam zrosniete oba jajowody i zero szans na normalna ciaze ciekawe czy uda sie inaczej

Nie zarejestrowany
    Guest

ja

czy komus sie udalo

Nie zarejestrowany
    Guest

Staramy się o dziecko i nic!

Nie ma co pytać czy komuś się udało...zapisz się do dobrego specjalisty - on powinien określić jakie są szanse i jakimi metodami można próbować. Ja osobiście korzystam z Invikty w Gdańsku. Jeśli jesteś z okolic Trójmiasta lub Warszawy to polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

insyminacja

witam za kilka dni mam miec pierwszą insyminacje możecie mi powiedziec jak to wygląda i czy wogóle sa jakies szanse za pierwszym razem

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

mam pytanko a w jakich dniach cyklu byla robiona inseminacja ?kiedy najlepiej w jakie dni ?pytam poniewaz tez to nas bedzie czekac....ja bym juz chciala ale jeszcze zaczekam...

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

Dziewczyny jestem właśnie po czwartej inseminacji. Mam nadzieję, że się udało. Wygląda to w ten sposób, iż lekarz powinien najpierw kontrolować dojrzewanie pęcherzyka aby zdecydować kiedy pęknie i wtedy dokonać inseminacji. Ja miałam teraz wykonananą w 13 dniu cyklu bo mój pęcherzyk dojrzał i zaczął się zapadać. Przeważnie przed inseminacją kobieta bierze hormony, które sprzyjają prawidłowemu dojrzewaniu pęcherzyków

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

Jestem już po czwartej i nieudanej inseminacji. Miałam nadzieję, że się uda. Mam już jedno dziecko ale z wcześniejszym partnerem. Z mężem staramy się o dziecko od 4 lat. W następnym tygodniu znowu inseminacja. To już przedostatnia próba. Jeżeli się nie uda to zostaje in vitro.

Nie zarejestrowany
    Guest

Inseminacja

W najbliższym czasie rozpoczynam cały proces przygotowania do inseminacji, zwlekałam z tym przez rok, ale mam 25 lat, a mój mąż 35 więc chyba już najwyższa pora. U mnie sytuacja jest jasna, moje badania są w jak największym porządku, natomiast zmuszeni jesteśmy skorzystać z nasienia dawcy. Ciekawa jestem czy jest jakaś szansa, że w moim przypadku mogłoby się udać za pierwszym razem. Napiszcie jeżeli macie jakieś rady lub uwagi dla kobiety pierwszy raz idącej na ten zabieg. Dzięki i życzę wszystkim powodzenia!

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

Witam ja przygotowuje sie do pierwszej inseminacji strasznie sie boje bo dużo czytałam i sa bardzo małe szanse.a czy któraś z was miała inseminacje na starynkiewicza na nfz i może mi powiedziec jak to wygląda w tym szpitalu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości