+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 123
    Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

Witam ja jestem juz drugi raz po inseminacji i sie nie udało zamierzam poddac sie invitro ale cenny sa kosmiczne.w lublinie albo w warszawie podpowiedcie mi gdzie najlepiej jest.

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

ola niepoddawaj sie podobno jest szansa aż do 4 razy iui.musi sie udać . ja podchodze 1 raz w bialym stoku na nfz

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

aga a mozesz mi podac namiary na ta klinike do białegostoku a ja prywatnie chodziłam do lublina płaciłam 350zł za zabieg.

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

witaj ola mam tam telefon. 857447700. ja jestem umówiona na wizyte na 2 lipca.do dr DRYGORUGA wizyta ogólnie tam kosztuje 120 z usg ale są wizyty na nfz i iui też na nfz .ja tam będe miała iui podobna bardzo dobra klinika.polecam.i nietrać nadzieji z iui bo to początki sa trudne. a czy ty ola miałaś na naturalnym cyklu czy na lekach te 2 iui

Nie zarejestrowany
    Guest

Inseminacja

Ja staram się o dziecko od 6 lat i nic. Od 3 lat leczę się w klinice novum w warszawie - nie polecam. U mnie nas jest wszystko ok. Jestem po drugiej inseminacji i tracę już nadzieję. Nie wiem co robić. Podajcie adres dobrej kliniki

Nie zarejestrowany
    Guest

załamana

Ja staram się z nażeczonym 4 lata i nic wyliczam sobie dni plodne i w tych dnaich sie staramy . i dlalej nic Trace nadzieje po woli ;( kidy się wkoncu uda ? boje sie isc do lekarza boje sie zlych wiadomosci

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

dzieki aguś za tel.ja tak wogóle to byłam zdziwiona ze jakies leki trzeba brac ja miałam wizyte po okresie tak 10;12 cykl robione usg dopochwowe zeby wiedziec jaki mam pecherzyk wielkosci nieznam sie.ale bez lekow byłam drugi raz miałam 10 czerwca robione inseminacje no i coz znowu nie wypał a ile kosztuje tam inseminacja.a na lekach moze lepiej zajsc w ciaze po inseminacji

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

asiu nie poddawaj sie bo sama jestem po drugiej inseminacji ja miałam robione w lublinie dwa azy no i lekarz polecił mi invitro ale ceny sa kosmiczne lekarz mi polecił własnie ta klinike NOVUM i ABOVO w lublinie.a ta klinika NOVUM to czemu jej nie polecasz.kazdy mi poleca klinike w białymstoku.moj maz ma problemy ma za słabe plemniki.

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

załamana polecam ci test owulacyjny koszt tego testu koło 25zł tam masz 5 pasków robisz go o stałych porach od 12 cyklu okresu.kup se i wyprobuj polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

inseminacja

WITAJ OLA I JAK DZWONIŁAŚ DO BIAŁEGOSTOKU CO CI POWIEDZIELI???JA MAM WIZYTE W PIĄTEK ,CZASAMI ROBIĄ NA NATURALNYM CYKLU ALE MUSI BYĆ ODPOWIEDNIA WIELKOŚĆ PĘCHERZYKA OK 20mm.ZAWSZE NA STYMULACJI np. clo+luteina JEST WIĘKSZA SZANSA.MOJA ZNAJOMA LECZYŁA SIE U NICH I JEJ SIE UDAŁO ZA 3 LECZ PORONIŁA ,POTEM ZA 4 I JUŻ JEST KOLEJNY RAZ W CIĄŻY.A CO DO IUI TO ROBIĄ NA NFZ ALE JEST MOŻLIWOSĆ ŻE ROBIĄ JESZCZE RAZ NA 2 DZIEŃ I ZA NIA PŁACI SIE 400 ZŁWTEDY JEST WIĘKSZA SZANSA.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości