+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Nie tyle długość jest ważna co grubość, ale jak spotaksz kogoś kto Cię pokocha to rozmiar nie będzie miał znaczenia
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-07-14 o 08:28

Nie zarejestrowany
    Guest

Rozmiar ma znaczenie

Chociaż większość uważa Że nie , to nie czarujmy się, każda kobieta chce mieć faceta z dobrym sprzętem. Panowie z mniejszymi penisami nie martwcie się- mamy XXI wiek i sposobów na powiększenie członkA , jak i na udana erekcję jest mnóstwo.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    No no, to jeszcze rok i będzie miał 25 cm.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Panowie a tak na poważnie to ile można powiekszyć penisa maksymalnie tabletkami? Jeszcze nigdy nie brałem ale powaznie zastanawiam się nad kupnem.
    Moj penis w trakcie wzwodu ma 11 cm czyli nie za wiele
    W zwisie jest bardzo mały. Raz kurczę miałem nieprzyjemną sytuację. Byłem w szalecie miejskim i jakiś gościo spojrzał sie tam na mnie na dole i powiedział: Ale masz małego fiuta. Nie było to przyjemne.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Uwaga moim zdaniem totalnie nie na miejscu ponieawż wielkosć penisa w spoczynku nijak ma sie do wielkości penisa we wzwodzie.Poza tym są ciepłe dni kiedy penis w spoczynku jest dość spory, w zimne dni sie chowa. TO fizjonomia. Co do tabletek to efekt zależy od wielu czynników:
    Od tego czy bierzesz regularnie - jest to bardzo waśne bo jak bierze się nieregularnie to nie ma co liczyć na efekt
    Jak na Ciebie to zadziałą bo na każdego działa to inaczje
    Jak duży jest penis - mniejszy penis może powiekszyć się o wieksza ilóśc cm niż penis i tak już duży
    No i od tabletek , w sieci roi się od podróbek. Kup oryginalne sprawdzone.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ale jak znaleźć te orygionalne? Coś zasugerujesz? Wiem wiemże tak gościo sobie wypalił ale to teraz ciągle siedzi we mnie ( szczegolnie,żę i tak mam spore kkompleksy).

Nie zarejestrowany
    Guest
    Własie sie nad penilarge zastanawialem czy kupić. Możesz jednak coś napisać więcej na temat tych drugich? Czy warot jest sobie je kupić

Nie zarejestrowany
    Guest
    Aktualnie biorę te drugie.Z penilarge nie miałem nic do czynienia. Ale wiele osób sobie je polea tak więc pewnie skuteczne.Mi zależało bardziej na polaczonym efekcie . Czyli powiekszenie erekcji plus dodatkowo powiekszenie penisa i właśnie te tabletki na to działaja. Zwiększaja napływ krwi do ciał jamistych i dzięki temu penis się powieksza. Na razie jestem zadowolony. Nie minał jeszcze drugi m iesiąc a widzę juz super efekty. A jeszcze mam tabletki na jeden miesiąc ( kupowałem soie w wiekszym pakiecie).

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości