+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 85
    Nie zarejestrowany
    Guest

Kochanie, poczekaj chwilkę ... - przedwczesny wytrysk

bardzo pomagajom medytacje sam to robie codziennie efekt murowany
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-11-14 o 13:20

Nie zarejestrowany
    Guest

PW

Mój mąż też ciągle ględzi że ma jakieś problemy z wytryskiem ale to jego chora wyobraźnia bo gdy się kochamy wszystko jest ok mi się wydaje że faceci specjalnie uciekają się do takich sztuczek aby się nie kochać lub poto żeby dostać ciche przyzwolenie na skok w bok żeby sobie mogli udowodnić jacy są męscy teraz niektórzy panowie poczują się urażeni ale taka jest prawda my mamy swoje bóle głowy oni żeby się wykręcić mają przedwczesny wytrysk

Nie zarejestrowany
    Guest

AGA, masz rację!

Po części. Mówię to jako facet
    Ale skoro my Wam pozwalamy na bóle głowy, to może Wy w zamian...?

Nie zarejestrowany
    Guest

wspolne cwiczenie

ciekawa jestem czy np dziewczyna by mogła pomoc swojemu meżczyznie przedluzyc to wszystko???

Nie zarejestrowany
    Guest

Seks z przeszkodami - problemy panów

mój miał problemy z erekcją, nie stawał mu tak jak potrzeba i poszedł z tym do specjalisty. on porozmawiał z nim, zalecił kilka ćwiczeń, zdrowszą dietę, mniej stresu i po kilku tygodniach się polepszyło, co mogę potwierdzić:P także nie warto się wstydzić, tylko iść raz dwa do specjalisty.

Nie zarejestrowany
    Guest

wzwódd

zdecydowanie problemów z erekcją nie powinno się ignorować. Gdyby mnie spotykały takie przykre dolegliwości to pierwsze co bym zrobił to poszedłbym do lekarza...seksuologa, czy nawet lekarza pierwszego kontaktu.

Nie zarejestrowany
    Guest

problemy z erekcją

seksuolog czy psycholog czy urolog na pewno pomoże, trzeba się tylko przełamać.

Nie zarejestrowany
    Guest

roblemy z erekcją

fajny artykuł, mam nadzieje że pomoże osobom, które boją się wizyty u lekarza i wstępnie odpowiedzą na pytanie "co on może się mnie pytać". przy takich problemach warto iść do specjalisty

Nie zarejestrowany
    Guest

problem podczas stosunku

Cześć, moja dziewczyna okropnie mnie podnieca, dotknie mnie, pare sekund i erekcja jest prawidłowa. Gdy zaczne "wsuwać" penisa, erekcja maleje. Gdy ona dotknie go ręką momentalnie jest ok ale gdy zaczne "wkładać" do pochwy problem wraca. Miałem prezerwatywe opozniającą wytrysk, czy moze to być problemem? mial ktoś taki przypadek? prosze o odpowiedź.

Nie zarejestrowany
    Guest

Pytanie

Mieszkamy z mężem w małym miasteczku nie ma dostępu do sexuologa do tego mąż jest obecnie tylko na weekendy w domu od4 lat jesteśmy małżeństwem i nawet jak pracował na miejscu był problem mąż kończył po paru-nastu sekundach najdłuższy stosunek trwał ok pół min pomału nie wytrzymuję nie daję rady nie chcę rozbić rodziny z powodu nieudanego sexu ale jestem już pomału wrakiem kobiety błagam o pomoc u nas niestety nie ma gdzie i jak bo w weekendy nie ma gdzie ruszyć.załamana

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości