+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 78 z 78
    Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Ja też stosowałem IQman i jestem bardzso zadowolony z efewktu jaki udąło mi się uzyskąć. 3 miesiace i znów moge się cieszyć seksem

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Ja też stosowałem Iqman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udąło mi się uzyskac. Znów mogę cieszyć się z seksu

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem erekcja

Stosowałem te tabletki i jak dla mnie to spisały się one znakomicie. Po prostu nie mam już żadnych problemów z erekcją, a o to mi chodziło. Więc jak dla mnie to OK

Nie zarejestrowany
    Guest

pomoc

dobrym spsobem będzie rozmowa, zeby zrozumiem na czym stoi sprawa. Pewnie tod la niego krępujące, sam wiem co mówię, bo swojej dziewczynie tez nie mowiłem i chciałem unikac sexu albo zrzucałem an nią wine o mało co się nie rozstaliśmy. Wypróbujcie innych pozycji, masaż erotyczny to dobry pomysł mi od zaraz to pomogło, moze też spróbowac maxon, teraz jest większe opakowanie . Warto tez odstawic używki, alkohol papierosy jak pali, niestety to nie pomoże stanąc facetowi na wysokości zadania.

Nie zarejestrowany
    Guest

Erekcja

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

W przypadku, gdy ja miałem problemy z erekcją, to kupiłem Iqman, po 3 miesiącach brania tabletek, nie ma żadnych problemów, erekcja idealna a i czas w jakim mogę się kochać, znacznie się wydłużył (ku zadowoleniu żony)

Nie zarejestrowany
    Guest

Iqman

Ja też stosowałem iqman i aż tak rewelacyjnych rezultatów to jak mam być szczery to się nie spodziewałem.A to mega zaskocznie.Erekcja taka jak nigdy, sam czas dłuższy.Żona była bardzo zaskoczona, możliwościami

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem erekcja

Ja też stosowałem iqman i jestem jak najbardziej zadowolony z efektów jego działania, W końću mam spokój i bez obaw mogę się kochać

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości