+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 125
    Nie zarejestrowany
    Guest

Spirale zwykłe i hormonalne

polecam kobietom,ktore nie sa super systematyczne i odczuwaja pewne niedogodnosci w zwiazku z przyjmowaniem tabletek!ja mirene mam dokladnie od roku i jestem zadowolona w 100%,moj maz rowniez bo nie musimy sie o nic martwic.wkladka poprostu jest i spelnia swoja role.w zeszlym roku placilam 900zl za wkladke wraz z zalozeniem.duzo?i tak i nie.oplaca sie jednak bardzo!polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

antykoncepcja-spirala

Ja też bardzo się cieszyłam gdy zdecydowałam się na założenie spirali,komfort psychiczny i tak dalej...Po roku "użytkowania" dowiedziała się że jestem w ciąży.Teraz moja córka ma 11 lat.Nigdy jej nie polecę tej metody antykoncepcji.

Nie zarejestrowany
    Guest

spirala

ja mam spirale od 2,5 roku,wszystko jest ok.ale i tak bardzo boje sie ciąży.najchetniej uzywałabym jeszcze prezerwatyw.To śmieszne,ale jak słysze o ciążach ze spirali to zalewa mnie zimny pot.Może to akurat ja będę tą 1 na ileś tam kobiet które zaszły.pozdr.

Nie zarejestrowany
    Guest

Nastepna "poszkodowana"

Ja tez mam zalozona spirale od 2,5 roku. Wszystko ukladalo sie pomyslnie,ale tydzien temu dowiedzialam sie ,ze jestem w ciazy. Jestem przerazona. nie mam juz 20-tu lat, a moja ciaza jest zagrozona. Nie mam pojecia jak moge sie zabezpieczyc na przyszlosc???

Nie zarejestrowany
    Guest

jestem zadowolona

jestem mama dwojki dzieci i nie planuje wiecej,w zeszlym roku zalozylam Mirene i jestem zadowolona.Boje sie na mysl o ciazy,mam nadzieje ze ja sie nie "nadzieje".pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

wady spirali

Mam spirale od 3 lat i od dwoch miesiecy mam cały czas okres juz mam dostc chodzenia z "wkladka" ida wakacje i chciałabym sie opalac kapac itp. czy ktos tez tak ma, miał.

Nie zarejestrowany
    Guest

spirala

niemartw miałam podobnie tylko gja dostałam zaczyk dwproprowera i krwawiłam 9 miesiecy i nikt mi wto niewierzył mialam dosyc juz naprawde i dopiero ginekolog dał i pokturym mi przeszło

Nie zarejestrowany
    Guest

krew ciagle krew!!

No ja własnie mam tak samo pczoraj wróciłam z nad morza byłam w swinoujsciu i byłam zadowlona myslałam mam spirale sex moge robic keidy chce a te dwa tygodnie które spedziłam nad morzem to chorror ciegle tylko podaski wydawanie pieniedzy. Były upały a ja gdy juz sie rozebrałam do majtek musiałam siedziec z nogami wyprostawanymi a na dodatek za parawanem bo były widoczne skrzydełka. Aż pewnego dnia przyszła do ans znajoma z meze no i chciałam jej sie usunąć z koca rozkroczyłam sie i wtedy oniu to ujrzeli dajcie spokój co ja mam robic za 3 dni znowu wyjezdzam nad morze jak tym razem mam sobie radzic ze skrzydełkami

Nie zarejestrowany
    Guest

spirala na 10 lat

ja spirale założyłam 2 miesiące temu.Ale w Szwecji,nie w Polsce.I to całkowicie za darmo.Spirala ma działać 10 lat ale ja i tak mam obawy przed zajściem w ciąże,bo mam już dwoje dzieci a trzeciego na razie z mężem nie planujemy.No cóż ,zobaczymy jak się sprawdzi

Nie zarejestrowany
    Guest

antykoncepcja

ja mialam zalozona zwykla spirale taka do 200zl mialam jq 6lat i jestem zadowolona .Teraz zmieniam na druga bo ona byla na 5 lat . Polecam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości