+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 124
    Nie zarejestrowany
    Guest

komentarze

zadowolona
    ja ma wkładkę od 5 lat i będę ją za rok wymieniać ale myślę o tej z hormonem bo po co się męczyć z plamieniami jak można to sobie ułatwić

Nie zarejestrowany
    Guest

spirala

mam założoną wkładkę od 3 lat, regularnie 2 razy do roku chodzę na kontrolę do ginekologa,wszystko jest ok, nie boję się ciąży

Nie zarejestrowany
    Guest

spirala u nieródki

mam spiralę od 3 lat, jestem nieródką (mam 30lat). jestem zadowoalona. żadnych plamień. no okres mam 7 dni, ale przed założeniem też miałam go 5-6dni. drogie panie nie bójcie się wpadki,ja oprócz tego ze mam spiralkę biorę jeszcze bromergon który reguluje i wpływa na owulację( odpowiednią dawkę stosuje się u kobiet które nie moga zajść w ciążę). nie stosuję dodatkowo prezerwatyw a wspóżyję dużo i regularnie. i nie zaszłam! mimo tego bromegonu. nie bójcie się drogie panie. spiralki działają b.dobrze.

Nie zarejestrowany
    Guest

spirala

Mam spirale hormonalną od 5 miesięcy , mam dwoje dzieci i jestem po dwóch cesarkach. Odkąd mam spirale to miałam często krwawienia,bardzo boli mnie podbrzusze a dokładnie blizny po cesarkach....Czy powinnam zrezygnować ze spirali????

Nie zarejestrowany
    Guest

Roksia!

Idz do dobrego lekarza, który cię przebada, bo z tego co piszesz to nie jest normalne. Może faktycznie lepiej się jej pozbyć niż się męczyć, pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

co zrobić?

Byłam już u lekarza który mi powiedział ze to jest normalne, i jedyne dobre rozwiązanie .Dlatego ze ja nie mogę brać tabletek , używać plastrów,i też nie mogę mieć inplanta ponieważ mam dużą depresje ,a po tych wszystkich lekarstwach będzie mi się nasilać depresja jeszcze bardziej!!!!!!!!!!!więc co ja mam robić?????????????

Nie zarejestrowany
    Guest

spirale

z tego co piszecie to wynika że lepiej nie zakładać spirali skoro tyle z was zachodzi w ciąże

Nie zarejestrowany
    Guest

Spirala

Mile panie niema 100% zabezpieczeń zawsze jest ryzyko ,ja mam trzecia spirale i jakoś nie zaszłam w ciążę a mam córkę prawie 20 lat może musi być dobrze dobrana do ksztaltu macicy ,ale zawsze przezywam w jakis tam sposob jak spuznia mi sie troche okres staram sie jednak opanowac bo stres tez zle dziala ,ale sie cieszę jak zobacze czerwone plamki na wkladce.

Nie zarejestrowany
    Guest

spirala

jestem trzy miesiace po porodzie , mam dwoje dzieci i nie planuje trzeciego, niestety nie moge brac tabletek wiec lekarz zaproponowal mi spirale, ale z tego co czytam o niej to coraz bardziej zastanawiam się czy ją założyć. Mam mięśniaka a jednym z przeciwzkazań jest właśnie mięśniak więc teraz nie wiem dlaczego lekarz mi poleca spitale , Co o tym myślicie? Moze lakarza zmienic?

Nie zarejestrowany
    Guest

spirale

ja mam spirale od 3 tyg i troche sie obawiam bo piszecie ze jednak mozna zajsc w ciaze mam juz 3 dzieci i nie polanuje z mezem wiecej Troche sie obawiam tez mnie boli podbrzusze i mam plamienia

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości