+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59
    Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    W niektórych przypadkach jest ona niezbędna, inaczej nigdy nie osiągniemy oczekiwanych efektów. W przypadku Inofolic'u też należy o niej pamiętać. Jeśli zdecydujemy się go stosować musimy pamiętać, aby przynajmniej raz dziennie go stosować. To bardzo ważne.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-01-15 o 14:27

Bronia777
    Guest
    Co w przypadku gdy zdarzy nam się opuścić jeden dzień ? To tak jak byś my zaczynali później kuracje od nowa?

Banned
    Mieszka w
    Wrocław
    Aż tak źle nie jest. To co udało nam się uzupełnić do tej pory nie zniknie w ciągu dnia. Jednak dla uzyskania lepszych efektów, nie zaleca się przerywania kuracji nawet na jeden dzień.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-01-15 o 14:27

Banned
    Mieszka w
    Warszawa

Stres przeszkadza płodności

od tak dawna staramy sie z mezem o dziecko, ze coraz bardziej mnie to stresuje... nie wiem juz co zrobic. oboje z mezem zrobilismy badania, wiec wiem, ze jestesmt plodni i wszystko jest w tej "sferze" ok. tym bardziej mnie to zestresowalo, bo nie wiem co sie moze dziac czy to mozeliwe, ze stres i ciagle myslenie o tym, zamartwianie sie "przeszkadza" mi w zostaniu mamom???;

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    ale stres to coś co nas wykańcza i nie jest wskazany nie tylko w czasie ciaży, ale i w ogóle w życiu, ja staram sie go wyeliminować ale nie zawsze się udaje, często przed snem piję melisę albo łykam nervomix z melisą, bo ona mnie usokaja najbardziej.

LUBIĘ FORUM
    My też żyliśmy w wiecznym stresie i starania o dziecko nam się nie udawały. Warto się wyciszyć i trochę zwolnić. Do tego można tez dodać suplementy diety. Mój mąż wspierał się Permenem Repro, który zawiera składniki pochodzenia naturalnego wspomagające płodność. Wypróbujcie!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar m_michalsky
    Mieszka w
    Kraków
    Wyciszenie z pewnością jest bardzo pomocne. Jeśli dołożycie do tego dietę i odpowiednią suplementację możecie pozytywnie się zaskoczyć.

Miśka102
    Guest

Smile Problem i zdrowych ludzi

Ech, różnie bywa w kwestii płodności mi pomogły rady ze strony naturalna-plodnosc.pl może i Wam się przydadzą powodzonka życzę, polecam z tej strony poradnik Jak zajść w ciąże...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-02-19 o 22:37

Oliwka343
    Guest
    Stres przeszkadza płodności to prawda. Ale też często staramy się w nieodpowiednie niepłodne dni i tak też latami można nie trafiać ... zakupiłam z naturalnej płodności afrodytę do sprawdzania płodnych dni. Jestem ówcześnie mamą

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości