+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 265
    Nie zarejestrowany
    Guest

wady zastrzyku

u mnie sa takie objawy mam plamienia bola mnie piersi i brzuch, nie polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

wady zastrzyku

czy ktos tak ma? Czasami mysle ze jestem w ciazy bo zle sie czuje prosze o opinie

Nie zarejestrowany
    Guest

co za bzdury wypisujecie?

Przyznam się, że znam wiele kobiet które zastosowały tę metodę, sama ją stosuję, dużo na ten temat rozmawiałam z ginekologiem, pytałam o doświadczenia i czytając Was mam wrażenie, że wszstkie jesteście super wyjątkami. A więc, jest to doskonała metoda, bardzo NIKŁE przypadki nietolerancji, Ja czuję się świetnie i wszystkim polecam!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

do dory

myślę, że Twoje objawy mieszczą się w tzw. skutkach ubocznych i nie jesteś w ciąży. Ale to tylko moje zdanie, pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

jest OK

witam biorę Depo-proverę od 3 lat nie mam okresu ani innych skutków ubocznych mimo ze jestem migrenowcem... Jestem bardzo zadowolona z tej metody. Dodam jednak że mam już 2 dzieci i nie chcę mieć więcej a wiem że płodnośc po jego odstawieniu wraca nawet do roku czasu o czym poinformował mnie lekarz. Mysle ze to jest bardzo indywidualna sprawa jak kto reaguje na antykoncepcje. zreszta tak samo jest z tabletkami. Pozdrawiam kobiety które są zadowolne z tej metody

Nie zarejestrowany
    Guest

pytanie

Drogie koleżanki mam do Was pytanie i prośbę o doradzenie mi co zrobić , lekarz zaproponował mi wkładkę antykoncepcyjną bez hormonalną - jestem po 2 cesarkach(po drugiej wystąpiło powiększenie lewej komory serca -ponoć po znieczuleniu za duża dawka ) i powiedział że lepiej by było bym na więcej dzieci się nie decydowała - ale ja chcę urodzić jeszcze jedno dziecko zawsze chcieliśmy mieć z mężem troje więc nie dopuszczam do siebie informacji od ginekologa - MYŚLĘ O TYM ZASTRZYKU ZAMIAST WKŁADKI KTÓRĄ MI ZAPROPONOWAŁ GINEKOLOG - CZY TO DOBRE ROZWIĄZANIE -POMÓŻCIE PODJĄĆ MI DECYZJĘ - jestem rok po tej drugiej cesarce a serce nadal powiększone -nie biorę leków jeszcze karmię dziecko - może zakręciłam to wszystko ale dajcie mi znać jak to rozwiązać -: )

Nie zarejestrowany
    Guest

Pytanko

Dziewczyny chce sie dowiedziec czy po recepte na ten zastrzyk trzeba isc do ginekologa,czy tez moze ja wypisac lekarz rodzinny???? Dzieki z góry

Nie zarejestrowany
    Guest

jak narazie pozytyw

jestem trzeci dzien po zastrzyku i jak narazie czuje sie dobrze, ta metoda jak narazie dla mnie jest najlepsza bo przy tabletkach antykoncepcyjnych po pierwszej dawce mialam zawroty, bole glowy i plamienia.Kazdy ma inny organizm a mi pasuja zastrzyki.Polecala bym na poczate wziac tabletki bo mozna je odrazu odstawic a jezeli beda w/w objawy to polecala bym zaryzykowac i wziac zastrzyk .Pozdrawiam!

Nie zarejestrowany
    Guest

do ginekologa

ja bylam po recepte u mojego lekarza ginekologa przy okazji mozna sie jeszcze czegos dowiedziec.

Nie zarejestrowany
    Guest

zastrzyk jest okropny

zastosowałam zastrzyk po usunięciu mi ciąży brzusznej z uwagi na zagrożenie życia 9 miesięcy temu, początkowo miałam straszne krwawienia , bóle głowy, złe samopoczucie,bóle brzucha i przytyłam, teraz nie mam miesiączki tylko ciągłe plamienia , bóle piersi brzucha i biegunkę , podpaski to codzienność . nikomu nie polecam .

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości