+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
    realna
    Guest
    Słuchajcie, zamiast zgadywać co jest faktem co mitem wystarczy zajrzeć na to stronkę antykoncepcjanamiare.pl masz tu bardzo przydatne informacje na temat antykoncepcji hormonalnej w jednym miejscu od A do Z, jest także bardzo fajne narzędzie które podpowie Ci co powinnaś zrobić jeśli pominiesz tabletkę, ja z niego już 2 razy korzystałam i polecam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-11-18 o 16:48

Prymuska
    Guest

natura lepsza

Ja polecam naturalną antykoncepcję, po co ingerować w organizm. Lepiej sobie poszukać czegoś alternatywnego np. Komputer cyklu Cyclotest MyWay. JA posiadam i jestem zadowolona

kamaela
    Guest
    a to się nadaje też dla dziewczyn z nieregularnymi cyklami? ja mam bardzo różne, raz mam co 28 dni innym razem nie mam miesiączki przez 2 miechy i trzeba wywoływać

kaisa
    Guest
    Myślę że raczej nie ale to i tak nie ma wielkiego znaczenia bo antykoncepcję dobiera Ci przecież ginekolog i tak naprawdę masz niewielki wpływ na to jakie tabletki ( czy inny rodzaj zabezpieczenia) dostaniesz, ja mam na przykład vines, te niskodawkowe tabletki

Gabrielle
    Guest
    A co z antykoncepcją po 40 roku życia? Jakie pigułki bierzecie?

sandrajawor
    Guest
    Tu jest publikacja antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-po-40-roku-zycia która idealnie w punkt odpowiada na Twoje pytanie. Czytałam tam że dla kobiet po czterdziestce będą dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne, mają wskaźnik Pearla 0,2, czyli są bardzo skuteczne. Dodatkowo przy stosowaniu doustnej antykoncepcji hormonalnej można płynnie przejść na HTZ i łagodniej przejść okres menopauzy. Ogólnie rzecz biorąc możesz brać te same tabletki co ja czyli niskodawkowe a które ci konkretnie zapisze lekarz tego nie zgadnę
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-04-19 o 20:22

Marzenka40
    Guest
    Antykoncepcja hormonalna to zawsze duża ingerencja, natura sama wie co robi. Polecam naturalną antykoncepcję... dla mnie sprawdza się np. komputer cyklu Cyclotest MyWay- czuje się pewnie,bo urządzenie jest bardzo precyzyjne i nowoczesne, w płodny czas stosujemy prezerwatywy i żel plemnikobójczy . Im mniej chemii w naszych ciałach tym lepiej.

Eliza46
    Guest
    W naszym wieku raczej nie liczyłabym na naturę, a już tym bardziej przed menopauzą. Wolę niskodawkowe pigułki jak moje orlifique. Mam wystarczająco dużo stresu w życiu, żeby sobie jeszcze fundować martwienie o niechcianą ciążę po 40.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości