+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91

Temat: In vitro

Nie zarejestrowany
    Guest

In vitro

NFZ powinno refundowac choc w polowie ten zabieg. Ja mieszkam w Austrii i wlasnie teraz bede poddawac sie temu zabiegowi ale tu jest tak ze zabieg caly kosztuje 2.600 euro. Jesli jest jakas wada np. niedroznosc jajnikow lub jakies inne zaburzenia i jedyna metoda pozostaje in vitro to fundusz zdrowia pokrywa 2.000 tys.euro, a pacjent placi tylko 600 euro. Tak jest do trzech razy, jesli zabieg sie nie powiedzie to dopiero nastepne sa na wlasna reke. I tak tez powinno byc w Polsce bo co maja zrobic osoby ktore staraja sie o dziecko maja jakis problem i jedynym wyjsciem zostaje in vitro a niestety nie stac ich na to? A potem Polska ubolewa ze jest maly przyrost naturaly!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

zgadzam się, że in vitro powinno być refundowane. Niestety, państwo i nfz wydaje mnóstwo pieniędzy na leczenie alkoholików, a dla bezradnych par pieniędzy nie ma...

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

zgadzam się że państwo wydaje nasze pieniądze na podwyżki dla siebie albo nowe samochody, ale co ich to obchodzi że młode pary mają wieksze problemy w posiadaniu dzidzi, przeciesz syty głodnego niezrozumie.......!!!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

dzieci z in vitro są upragnione

powinno być dofinansowanie do zabiegów in vitro , te dzieci są przez rodziców upragnione, ale nie każdego stać na taki zabieg, dofinansowanie spowodowałoby rodzenie się więcej dzieci, które miałyby bardzo troskliwych rodziców

Nie zarejestrowany
    Guest

dofinansowanie

zabiegi invitro powinny byc refundowane przez NFZ, bo przeciez nie jest to zabieg upiękrzania twarzy, tylko chęć posiadania dziecka, leczenie choroby 21 wieku, jaką jest niepłodnoiść

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

jakie może być stężenie hcg przy invitro w 8 dniu po przeniesieniu zarodków, czy jak jest około 4 u/l nie jest za małe czy jest dopuszczalne?
    [pozdrawiam
    kamila

Nie zarejestrowany
    Guest

in-vitro Angliia dała mi szanse której w Polsce kobiety nie mają..

Jestem nowa w tym temacie..In-vitro to moja oststnia szansa na potomstwo,wiem że w Polsce NFZ nie refunduje zabiegu,nie rozumiem dla czego,każdy ma prawo wyboru.Ja chcę z tego prawa skożystać,to moja jedyna szansa,jak i wielu z nas.Polska nie daje nam tej szansy i możliwości.Ja jednak dostałam szansę od innego kraju Anglii,mieszkam tu od dwóch lat i NHS czyli (nasz NFZ) dali mi nadzieję i szansę.W tym kraju zapłodnienie In-vitro jest refundowane do 3 prub.Gdy mi jekarz GP to powiedział to ucieszył mnie ten fakt. Dosyć że dla par jest szokiem wiadomość (nie mogą mieć państwo dzieci) to gdy jest maleńka szansa jaką jest In-vitro to nie wszystkie pary na nią stać.Mnie by w Polsce nie było stać .Szczęście w nieszczęściu mieszkam w Anglii i ten kraj daje mi możliwość zostania rodzicem...
    Dziewczyny,pozdrawiam ..

Nie zarejestrowany
    Guest

anglia in vitro

Mam prośbę do Magdy prosze powiedz mi gdzie zaczynalas leczenie w Angli?Tu nie ma ginekologow sa tylko pielegniarki do kogo mam isc?staram sie juz 4lata po2 latach zaszlam ale poronilam teraz wpadlismy na pomysl in vitro szukam wlasnie kontaktu w Anglii czy mowisz serio ze NHS refunduje to wszytsko?pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Nie zarejestrowany
    Guest

invitro hcg

u mnie w 9 dniu po transferze - hcg 144- i bóle brzucha ustepują, - to chyba pomału mogę się cieszyć (test z moczu też 2 kreseczki)

Nie zarejestrowany
    Guest

też w anglii

Ja też mam mieć in vitro w Anglii. Boję się strasznie po 4 latach po slubie nie było nadziei. Lekarz zaproponował mi in vitro bez wcześniejszej próby wprowadzania nasienia. Boję sie bo 3 szanse to 2 próby z wprowadzeniem nasienia i jedno in vitro.
    Jak u Ciebie?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości