+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 91

Temat: In vitro

Nie zarejestrowany
    Guest

też mam ten problem

...ja mieszkam we Włoszech tutaj to w ogóle in vitro jest zabronione!!! Jedyna moja nadzieją jest Polska - ale tam tez juz powstał komitet działajacy na rzecz zablokowania tej metody leczenia!!! Najzywiej w tej kwesti wypowiada sie niestety Kościół, który nie ma najmniejszego pojęcia przez co przechodzi mloda para, która ma problemy z poczeciem

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

a co ze skutkami ubocznymi kuracji hormonalnej????
    o tym też się mało mówi....
    niestety!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

dawane przez lekarzy hormony nie sa takie zle troche samopoczucie jest inne ale tak to do zniesienia

Nie zarejestrowany
    Guest

sex

moze ktos wie kiedy po zabiegu in vitro mozna zaczac wspolzyc?

Nie zarejestrowany
    Guest

Może będzie dzidzia

My tez decydujemy sie na invitro, pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

pragnę dziecka:)))

my również zdecydowaliśmy się na in vitro!!!trzymajcie kciuki

Nie zarejestrowany
    Guest

zostac mama

jestem zpartnerwm w zwiazku 5 lat nie stosowalismy nigdy antykoncepcji jednak przez te piec lat nie zaszlam w ciaze obawiam sie ze moj partner zyciaowy ma coraz mniejsza ochote na seks tym bardziej nasze szanse na bycie rodzicami maleja ja bardzo chce miec dzieci nie licza sie koszty prosze o kontakt moj meil magdakolodziejska6@wp.pl obawiam sie tez ze to byc moze moja wina ze nie jestesmy rodzicami

Nie zarejestrowany
    Guest

argumentacja

metoda in vitro jest typową "protezą", która nie odtwarza naturalnych funkcji człowieka, lecz je wspomaga i częściowo zastępuje.Nie widzę w tej metodzie nic złego. Podobnie należałoby się dopatrywać grzechu w e wprowadzaniu rozruszników serca, by-pasów, stentóów, protez stawowych,czy zębowych, wszczepianie włosów czy nawet obcinanie paznokciiczy doklejanie tipsówi.A może nie podawajmy insuliny u chorych na cuklrzycę,bo to nie przywraca naturalnej funkcji lecz tylko utrzymuje przy życiu.Celem in vitro jest również zastąpienie uszkodzonej funkcji w celu umożliwienia naturalnych zdolności człowieka do zajścia w ciąże i posiadania dzieci.Każda proteza może być używana w spsosób poprawny lub niepoprawny i o tym powinni dyskutować księża i etycy, tak samo jak o używaniu energii jądrowej w celach zagłady ludzkści lub leczenia ludzi na nowotwory.Dyskusja ta teraz rozkwitła, gdyż jest tematem zastępczym, który ma odwrócić uwagę Polaków od nie rozliczania komunistycznegoukłądu i złodziejstw i innych nieprawości.Uważam, że takie postępowanie jest niemoralne i wszyscy krytykujący metodę in vitro popełniają ciężki grzech.

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

SZkoda słów jak się słyszy bzdury wygadywane przez starych panów lub panie w telewizji na temat in vitro,nie mają zielonego pojęcia co to za tragedia dla młodych małżeństw,In vitro powinne być refundowane.

Nie zarejestrowany
    Guest

In vitro

Nikt tak naprawde nie zrozumie kobiety która pragnie dziecka a główną przeszkodą jest brak pieniędzy na in vitro...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości