+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91

Temat: In vitro

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

my też zdecydowaliśmy się na in vitro,zaczynamy od dzisiaj przełom listopada i grudnia zabieg ...czekamy na dzidzie 7 lat..trzymajcie za nas kciuki pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

powodzenia

mala inne starajace sie o dzidzie zycze Wam z calego serca powodzenia ..by invitro przynioslo Wam szczescie takie jak moje.
    Po ponad grubo 10 latach malzenstwa,po 5 poronieniach,ciazy pozamacicznej doczekalismy i my naszego CUDziku..i to przy pierwszej probie...nie traccie nigdy nadziei..mam nadzieje,ze moj przyklad Wam w tym pomoze.

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

własnie dzis odebrałam wyniki testu ciążowego z krwi,jesten 12 dni po zabiegu in vitro i mam doła -wynik negatywny,zaczełam krwawic.miałam taka nadzieje miałam 5 inseminacji i nic teraz miłam taką nadzieję.nie mam pojęcia dlaczego sie znów nie udało..

Nie zarejestrowany
    Guest

In vitro

życzę powodzenia wszystkim nam się udało za drugim podejściem mamy synka

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

Raczej liczyc trzeba na własne możliwosci albo masz kaskę i nadzieje albo brak pieniędzy i wielki ból bo Państwo nam nie pomoze jeszcze chcą zakazać in vitro.

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

Ja miszkam w angli i mam to szczescie ze tutaj pokrywa to nhs . Ale jak skonczylam kuracje hormonalna to okazalo sie ze mam polipa i tszeba go usunac,wlasnie jestem po operacji i czekam na zaplodnienie . Pozdrowienia....

Nie zarejestrowany
    Guest

in Vitro

w Uk in vitro jert refundowane 1 raz, później trzeba zapłacić od 1-3 tys funtów

Nie zarejestrowany
    Guest

moze bedzie dzidzia

witam wszystkich my z mezem tez jestesmy po in vitro i w czwartek robimy test i dopiero wtedy sie okaze czy bedziemy szczesliwymi rodzicami wszystkim przyszlym rodzicom po in vitro zycze powodzenia

Nie zarejestrowany
    Guest

in vitro

jestem 2 dni po transferze, trzymajcie kciuki

Nie zarejestrowany
    Guest

?

Witam.prosze o pomoc i informacje.Mieszkam w Londynie prosze o informacje jak zaczac? gdzie mam sie udac aby rozpoczac przygotowania do in Vitro......MONA jak znajdziesz chwilke,napisz mi jak ty zaczynałas?ede bardzo wdzieczna..a kobitkom zycze poodzenia i trzymam kciuki i pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości