+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76
    Nie zarejestrowany
    Guest
    a ja brałam azalię przez pół roku , pobolewały mnie tylko trochę nogi i miewałam nudności , dzięki tej tabletce zaszłam w niechcianą ciązę . polecam

Pysia:DDDD
    Guest

Talking

Hej ja właśnie w środę idę do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne ( jedno-składnikowe) po raz pierwszy i się boję że po tych tabletkach straszne przytyje ponieważ ogólne jestem szczupła i jestem zadowolona ze swojej figury ale mam straszną tendencje do tycia i gdy zobaczę że przytyłam chociaż 2kg momentalnie je odstawię można wtedy iść do ginekologa żeby przepisał ci inne np. na chudnięcie xD było by dobrze

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar rutkar
    Mieszka w
    Warszawa
    nie ma tak, że jedne są na chudnięcie inne nie, to kwestia hormonalna, jeśli dobrze Ci wpasuje to nie powinno się nic dziać. Ja nie wiem jakie są jedno czy wieloskładnikowe. Zdałam się na ginekologa, tylko przed pierwszą wizytą robiłam badania na poziom hormonów, więc też wiedział co lepiej dobrać
    Ostatnio edytowane przez rutkar ; 15-07-15 o 21:01 Powód: pomyłka

Oria
    Guest
    To prawda, waga rośnie od wzmożonego apetytu, nie od pigułki i trzeba się po prostu pilnować. A jak się nabiera wody, tyje, to znak, że pigułka źle dobrana. A do tematu - ja biorę jednoskładnikowy limetic, bo karmię piersią. Nie patrzyłam na to od strony tycia lub nie.

Felicja
    Guest
    E tam ja miałam trądzik i przytyłam ... dla mnie nic rewelacyjnego... polecam tester owulacyjny ze śliny Afrodytę- nie jest jest drogi a wskazuje płodne, po co się truć...

Oliwka34
    Guest
    Ja też przytyłam, no masakra, jeszcze przed latem, myślałam że będę chodzić w worku na ziemniaki... Kupiłam Cyclotest MYWay z trybem antykoncepcji i teraz jest Ok

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości