+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76
    Nie zarejestrowany
    Guest

nie mogę dwuskładnikowych

Ponieważ nie mogę stosować dwuskładnikowych to od ponad 2 lat jestem na cerazette. I moje szczęście bo nic mi nie dolega. A skuteczność? Jak narazie to nie jestem w ciąży.

Nie zarejestrowany
    Guest

tabletki

Po pierwszej ciąży mój gin nic mi nie wspomniał o cerazette. Po dwugiej już byłam mądrzejsza. Teraz stosuję i kożystamz uroków życia i bycia mamą. Karmiącą mamą!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

tableta

Biorę cerazette bo kopcę fajki. Mój gin polecił cerazette właśnie z tego względu. Sprawdziłam je na sobie i mogę polecić.

Nie zarejestrowany
    Guest

przesada

Gdzieś wyczytałam, że cerazette trzeba przyjmować bardzo rygorystycznie tzn, zawsze o tej samej godz. Ale przecież jest to straszna bzdura. Mój gin powiedział, że mają 12h margines bezpeieczeństwa. I tego się trzymam i jakoś nie jestem w ciąży.

Nie zarejestrowany
    Guest

cerazette

Cerazette są świetnym rozwiązaniem dla mam, które karmią i nie chcą mieć za szybko kolejnego dziecka. Wysoka skuteczność!! Wiem to po sobie.

Nie zarejestrowany
    Guest

cerazette

Polecam cerazette. Wiem że można się spotkać z różnymi opiniami ale ja nie mogę napisać nic złego.

Nie zarejestrowany
    Guest

sprawdzone

Stosowałam cerazette po pierwszej i po drugiej ciąży i zawsze dobrze się po nich czułam. Zero skurków ubocznych, karmienie bez problemów i skuteczność bardzo wysoka.

Nie zarejestrowany
    Guest

cerazette

Cerazette to super wynalazek dla mam. Używałam i polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

mama

JAk dobrze że można stosować cerazette. Przyłączam się do pozytywnych opinii.

Nie zarejestrowany
    Guest

antykoncepcja

Na cerazette namówiła mnie kuzynka. Ona brała je w okresie laktacji. Początkowo miałam małe krwawienia ale teraz nie mam miesiączki w ogóle. Raczej dobrze się czuję i dziecko też. Inne formy antykoncepcji mi nie odpowiadają.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości