+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 112
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    ja też mam tabletki belara i też uważam, że to na przestrzeni ostatnich lat najlepiej dobrana mi antykoncepcja, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, u mnie też i cera się poprawiła, libido wysokie, no i nie odczuwam już napięcia przedmiesiączkowego.

ramoneska
    Guest
    Ja tam postawiłam na wkładkę hormonalną levosert. Przynajmniej nie muszę ciągle pilnować powiadomień żeby zażyć tabletkę, no i duży plus bo przestałam mieć okres więc też mnie nigdy nie zaskakuje już i nie ma bólu.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    ja z kolei biorę pigułki antykoncepcyjne, ale nigdy nie zdarzyło mi się pominąć tabletki, zawsze biorę, co do okresu to ja też przy tabletkach belara mam tak znikome krwawienie, że nawet tego nie odczuwam jako minus, żadnych bóli czy gorszego samopoczucia też nie mam.

Arisa
    Guest
    Ja mam zaufanie do swojego lekarza ginekologa i wiem, że tabletki, które mi przepisał są dla mnie odpowiednie. Zrobił wcześniej badania, więc tabletki przepisał na podstawie wyników. I tak powinno być. Dziewczyny, tabletki które są dobrze dobrane, nie powodują skutków ubocznych. Nie bójcie się też, że będziecie pomijać dawki. Bo są takie, które mają np. tabletki placebo, dzięki którym nie ma takiego problemu. Są też różne aplikacje na telefon, które przypominają o kolejnej tabletce

Tunia34
    Guest

Vibin

Ja też pigułki i tylko pigułki. Nie toleruję wkładki, a innych metod nie chcę ryzykować. Jeśli chodzi o nazwę to przyjmuję vibin w systemie 21+7.

leneczka
    Guest

tabletki

ja też biorę tabletki Vibin super się na nich czuję, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych a to bardzo ważne dla mnie bo nie chiałabym przyjmować antykoncepcji na której kiepsko się czuję.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    tabletki musiałam odstawić ze wzgędów medycznych, zostaliśmy stosując te oto klasyczne prezerwatywy unimil skyn

kimunia
    Guest
    W moim przypadku też tabletki odpadły. Lekarz przeprowadził szereg badań i mam jakieś tam nieciekawe wyniki z krzepliwością krwi. Do tego dochodzą żylaki, więc nie było opcji o takiej antykoncepcji. Ale za to zdecydowałam się na wkładkę hormonalną levosert. Naprawdę fajna sprawa, bo będę ją miała przez 3 lata, zero stresu, bo zabezpieczenie działa 24h na dobę, nie muszę nawet o niczym pamiętać

maminia
    Guest
    Obecnie biorę Limetic, bo karmię piersią, a te pigułki są bezpieczne dla dziecka, bo nie przenikają do mleka.

Othmanka
    Guest

Też Vibin

Biorę od roku wspomniany wyżej Vibin i jestem zadowolona z tej pigułki. Od początku czułam się na niej dobrze, pasuje mi też system bez przerw, bo nie wypadam z rytmu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości