+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 138
    Nie zarejestrowany
    Guest

Nuva Ring?

Ostatnio ginekolog zaproponowal mi nowa metodę Nuva Ring. Nie zna i nie wiem czy się zdecydować. Jakie jest wasze zdanie?

Nie zarejestrowany
    Guest

Antykoncepcja

Od roku zazywam tabletki antykoncepcyjne caly czs te same i czuje sie po nich dobrze ale zastanawiam sie nad zalozeniem spirali bo mam juz dwojke cudownych dzieci i wiecej nie planuje.....ale caly czas sie wacham tabletka czy spirala?

Nie zarejestrowany
    Guest

spiralka

A ja mam 35lat i od miesiaca mam załozonam juz drugom spiralke i jestem bardzo i to bardzo zadowolona dlamnie i kolezanek jest to naj najlepsza antykocepcja.Naprawde polecam!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

zadowolona z krążka

A ja od pół roku stosuj enuvaring i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. I nie mam zamiaru zmieniać na nic innego.

Nie zarejestrowany
    Guest

nuvaring i wiek

Czy sa jakie ograniczenia wiekowe jeżeli chodzi o nuvaring? Może jestem za stara!

Nie zarejestrowany
    Guest

40+

Jetsem po 40 i stosuję Nuvaring. Nic mi lekarz nie mówił, że w moim wieku nie mogę juz go stosować.

Nie zarejestrowany
    Guest

hmm...

hmm.... dałyście mi do myślenia, bo mnie też lekarka gruntownie nie przebadała tylko po prostu wypytała... czy któraś z Was zażywała już lek o nazwie Yasminelle??

Nie zarejestrowany
    Guest

kalendarzyk?

przez naście lat stosowałam kalendarzyk no i się udawało ale raz się nie udało , no ijest kinder niespodzianka.Mój lekarz polecił Mirenę.Tylko dlaczego to my kobiety musimy martwic się o to żeby nie zajśc w ciąże.
    Może ktoś wymyśli coś dla naszych panów!

Nie zarejestrowany
    Guest

Kobiety

Kobiety muszą się martwić o to by nie zajść w ciążę a później by zajść. A faceci ... no cóż sam wiecie. Drugi mieisąc stosuje nuvaring i jestem zadowolona. Na pewno wygodniejszy niz tabletki.

Nie zarejestrowany
    Guest

prezerwatywy kobiety!

no dla panów to prezerwatywy ! co ty dopiero teraz na swiat sie narodzilas? ja nigdy w swoim zwiazku nei dbalam o antykoncepcje maz zawsze mial prezerwatywe i stosowal stosunek przerywany

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości