+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 138
    Nie zarejestrowany
    Guest

różne metody

Mozna stosować różne metody ale najważniejszy jest komfort i dobre samopoczucie. Nic na siłę. Teraz stosuje nuvaring i wiem co mówię bo juz wiele różnych metod stosowałam.

Nie zarejestrowany
    Guest

koszt?

Jaki jest koszt nuvaringu? Czy to jest bardzo droga metoda?

Nie zarejestrowany
    Guest

cena

Nuvaring kosztuje mnie w tej chwili ok. 40zł. Jest to średn koszt tabletek a krążkej jest zdecydowanie lepszy, wygodniejszy w użyciu i przyjazny kobiecie.

Nie zarejestrowany
    Guest

nuvaring

Mam pytanie odnośnie tego czy krążek jest jakos wyczuwalny jak juz jest w środku?

Nie zarejestrowany
    Guest

Cena

sprawdź na stronie doz.pl, wydaje mi się, ze tam będzie nawet taniej

Nie zarejestrowany
    Guest

ceny tabletek

na doz.pl też zamawiam, według mnie też najtaniej
    i jak coś, to mogę polecić porady od ich lekarzy...odpowiadają...bo jak pytam gina, to nie ma czasu najczęście i mnie zbywa na szybko.

Nie zarejestrowany
    Guest

ja też

ja też zamawiam moje plastry na doz.pl. Plastyr są ogólnie drogie, a na doz trwa jakaśs promocja, że wychodza naprawdę dużo taniej. Mam 29 lat i plastów uzywam od roku, więc mam porównanie z cenami i wychodzi zdecydowanei na korzyść internetu

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dla mnie bezsprzecznie najlepsze są tabletki antykoncepcyjne i nie wyobrażam sobie innej metody antykoncepcji. No, ale to jest tylko i wyłącznie moje własne zdanie
    Tabletki przyjmuje od 4 lat, obecnie są to sylvie20 i przestane je dopiero brać, jak zdecyduje się na dziecko.

Nie zarejestrowany
    Guest
    STOSOWALAM PRZEZ DLUSZY CZAS, YSMIN,A KIEDY Z MEZEM POSTANOWILISMY POWIEKSZYC RODZINE TO MIALAM BLIZNIACZA CIAZE,NIKT U NAS W RODZINIE NIE MIAL BLIZNIAKOW,ALE CO SIE OKAZALO TO BYLO DLUGIE STOSOWANIE PIGULEK ANTYKONCEPCYJNYCH,POTEM ZACZELY SIE KOMPLIKACJE CIAZOWE,A NAWED NIEZDAJEMY SOBIE CZASEM SPRAWY JAKIE SA TEGO POTEM KONSEKWENCJE,FASZEROWANIA SIE PIGULKAMI,ALBO ZAJSC JEST TRUDNO W CIAZE ALBO SA TEGO PUZNIEJSZE KOMPLIKACJE,ZAWSZE TO FACET MOZE SIE SFIKOWAC :lol:

Nie zarejestrowany
    Guest
    dobry zbiór metod antykoncepcyjnych jest też na wpadka.pl - stamtąd głównie czerpię wiedzę

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości