+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Sex w dni płodne

Czy boicie sie kochać z partnerem, partnerką w dni płodne stosując prezerwatywę jako jedyne zabezpieczenie?

Mieszka w
    Mazury
    Witam jestem w związku z moim mężczyzną już 6 lat i powiem szczerze, ze nigdy nie bałam się kochać w czasie dni płodnych. W tych dniach trzeba poprostu być bardziej ostrożnym i tyle, jeżeli nie chce się szybko zostać rodzicem a prezerwatywa bądź tabletka antykoncepcyjna nie wchodzi w grę nie trzeba iść na całość :lol: Chyba każdy dojrzały facet wie o tym, no ale cóż to jest indywidualna sprawa.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Anilewe
    Mieszka w
    PISARZOWICE
    Z prezerwatywą nie boje sie aczkolwiek uważamy by przypadkiem nie wslizgnał się sam a tak to sama radosć kochać się w dni płodne o wiele przyjemniej bo i bardziej mokro :P

Witam! Uprawialam seks z chlopakiem w 14 dniu cyklu czyli w czasiedni plodnych, bylismy zabezpieczeni prezerwatywa i do wytrysku nie doszlo w pochwie, czy jest jakas szansa ze moge zajsc w ciaze??

Mieszka w
    Pomorskie
    Witam! nigdy nie bałam sie kochac w dni plodne, uzywalismy prezerwatywy zawsze wtedy. Pozatym co ma byc co bedzie. Kiedy zechcielismy miec dziecko to z tego zrezygnowalismy tzn z prezerwatywy

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Cytat Napisał go1511
    Witam! Uprawialam seks z chlopakiem w 14 dniu cyklu czyli w czasiedni plodnych, bylismy zabezpieczeni prezerwatywa i do wytrysku nie doszlo w pochwie, czy jest jakas szansa ze moge zajsc w ciaze??
    raczej nie

nie.

go1511 przeczytaj to co napisalas i sie zastanow... o_0

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar ziutka
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie
    Cytat Napisał go1511
    Jesli nie doszlo do wytrysku w pochwie nie ma szans aby zaszlo zaplodnienie .

Nie zarejestrowany
    Guest
    kochałam się z chłopakiem w dni płodne. skończył w środku. kochalismy się juz wiele razy w ten sposób, jakie jest teraz prawdopodobieństwo, ze jestem w ciązy? Nie boję się zostać matką, jesteśmy na macierzyństwo gotowi. Jednak nie mam sił czekać 6 dni, na zrobienie testu. czekam na odpowiedź

Nie zarejestrowany
    Guest
    witam kochając się w dni płodne do końca z wytryskiem jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości